Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Zabieram się i idę.


Gumis*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Support

Moje pierwsze wspomnienie z Tobą to to, jak zapieprzałeś w środku nocy z materiałami szkoleniowymi i ćwiczyłeś sobie na bazie RP hospitalizacji. Pamiętam jak pomyślałem sobie wtedy: "co za poje*aniec" ale podziwiałem za chęci. Potem zostałeś chyba razem ze mną szkoleniowcem i razem w 2 ogarnialiśmy ASAMD, ale to wszystko jest już zamglone w mojej pamięci bo bardzo dużo osób tutaj poznałem i bardzo dużo osób pożegnałem. Chciałbym sobie wszystko przypomnieć ale nie żyje tylko grą, tak jak ty zresztą. Nie przypomne sobie wszystkiego co razem odwalaliśmy bo było tego rzeczywiście strasznie dużo. GumiS, tak jak ci napisałem już w odejściu z SAMD, opiekuj się rodziną i trzymaj się mocno. Chyba gdzieś tam mamy kontakt, czasami jak będzie ci się nudziło to wbijaj do nas, Ciebie nie wyrzuce :D. Bywaj kumplu, pozdrów Kruczego, i jeszcze raz, trzymaj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ch*j kalahim nie gra to juz nie napisze że JP kalahim czy coś ;/

Dobra zapamiętam a tak serio to elo i mam nadzieje że kiedyś wrócisz

ahh no tak. Zapomniałbym o tobie. Wiesz ze z tobą to zawsze dobre noce były. I dobrze wiesz że jesteś też kimś kto mnie tutaj trzymal ty też się trzymaj i powodzenia :) wybacz mi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin