Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

TSA na zawsze w moim sercu... oh... wait.


BylemTuIsBackxD
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy sprzęt. No to wbiłem na czwórkę zobaczyć jak się tam trzymacie i widzę, że jakoś leci. To dobrze :)
Szkoda, że nie ma tych ludzi co kiedyś, może bym napisał apelacje... i napisał po tym podanie o usunię... yyy, dostanie się do TSA.
Sobie możecie w 144p zobaczyć moją przechadzkę po serwerze, choć zbytnio ciekawie to nie jest na tym filmiku.

Swoją drogą jeśli tak bardzo komuś przeszkadza, że wszedłem na serwer to spokojnie, już tego zapewne nie zrobię.

(ułatwię pracę administracji: 9DB504C5D59A1C541A2E033EAA9F5554) BylemTuIsBackxD

https://www.youtube.com/watch?v=re8U9drFoJg&feature=youtu.be

Pozdro dla:
Frixo
Kasia
Kruku
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support

Szkoda byłem szkoda frakcja TSA szkoda gadać już syriusze przejęły ją na zawsze. Nie będzie tego co kiedyś gdzie ZbyK jeszcze był spoko a inni supporci nie szczekali tak głośno - nie ma co stare czasy są zawsze lepsze od tych teraz. Dawnej ekipy nie ma, tsa sie rozpadło, lipa :(((((((((((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda byłem szkoda frakcja TSA szkoda gadać już syriusze przejęły ją na zawsze. Nie będzie tego co kiedyś gdzie ZbyK jeszcze był spoko a inni supporci nie szczekali tak głośno - nie ma co stare czasy są zawsze lepsze od tych teraz. Dawnej ekipy nie ma, tsa sie rozpadło, lipa :(((((((((((

i nei było stratumów elektrycznych

ekosystem walony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin