Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

edit1- dodałem parking [MAP EDITOR] Giełda motocyklowa Los Santos (beta)


Kadett
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

edit\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ dodany parking (patrz posty)

Praca pt. "Giełda motocyklowa Los Santos"

 

Witam, na wstępie powiem, że jest to mój pierwszy projekt, który chcę pokazać na forum, jestem otwarty na oceny- dobre i złe.

 

Moim celem, było zrobienie nowego obiektu- giełdy przeznaczonej dla motocykli. Na serwerze nie ma zbyt dużo tych pojazdów, stąd tak mało miejsc.

Warto wspomnieć, że podczas gdy giełda LV jest zapełniona w 85- 95 % są tam 2-3 motocykle więc wydaje mi się, że nie potrzeba na to dużo miejsca. Postanowiłem to zrobić tak, by zajmowało mało miejsca, ale zarazem by było dość estetycznie.

Co warto zauważyć, nie zrobiłem parkingu dla odwiedzających. jest to pierwsza wersja tego projektu, w późniejszych etapach takowy się pojawi.

 

Liczę się z tym, że nie ujrzę tego na serwerze, chciałbym zobaczyć jakie opinie ma moja praca, czy warto to kontynuować itd.

 

Przedstawiam zdjęcia i liczę na oceny, przyjmuję krytykę i uwagi.

 

SUKCTEh.jpg

 

AkIB72y.jpg

 

zIDVX9x.jpg

 

U3mLnlU.jpg

 

Zdjęcia w nocy:

 

rQEJ4MJ.jpg

 

1Jr8TOx.jpg

 

Er7PD4c.jpg

 

Lokalizacja:

 

wGBmijo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż bym przeklnął ale jako iż jestem w tsa to muszę się stosować do regulaminu i zachowywać choć odrobinę kultury. Ta giełda podoba mi się bardzo właśnie tego brakuje wkońcu to jakaś nowość i można szybciej znalesc sobie swoj wymarzony motocykl. Jestem na TAK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin