Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Mordeczki! Przyszedł czas na mnie :(


Hajsyy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemaneczko mordki :* tutaj nie będę się rozpisywał odchodzę z dwóch powodów.
Jednym z tych powodów są toksyczni gracze np: Kinol który mnie wyzywał taranował a nic mu nie zrobili a ja mute dostałem.

Drugim jest zła reputacja u administracji. Źle robiłem kiedyś i w sumie nadal odwalam. Jestem co chwilę specowany (w sumie dobrze) co wiąże się z tym że dostaję bardzo często kary. Mam słabe nerwy jeżeli ktoś mnie prowokuje albo mnie staranuje to mnie one puszczają a po prostu pisać apelacje codziennie to już szczyt. Widocznie serwer nie dla mnie. Przeżyłem tu dobre chwile i złe. Poznałem dużo osób z którymi dużo gadałem na mumblu :D. Będę wbijał co jakiś czas ogarnąć ile moja beta jest warta i tylko po to. 

Na koniec dam parę osób o których jakbym nie wspomniał byłbym idiotą. 

 

A więc tak:

 

Focus - Cejotku mój <3 dzięki za wszelkie zrozumienie mnie jak zepsułem radio :D i w sumie pocieszanie mnie i Motywację jak odbyłem moją pierwszą audycję ! :D 

 

Iksdos - No co tu dużo mówić! Mordeczko! Dzięki za calutki tydzień poświęcony mi i ustawieniami programu akademie i wszelkie odwalanko na serwerze! 

 

MajsterTHC - Ziomeczku! rób dalej to co kochasz i pamiętaj nigdy nie sellaj twojej pięknej białej bety mordko i dziękuję ci za wszelkie donate :D 

 

ToxicFucker - Najlepszy tuner ! dzięki mordko za tak małe doly na prawdę nasłuchałem się o tobie dużo negatywnych rzeczy a okazało się że jesteś bardzo pozytywny 
 

Mimo iż byłem nienawidzony na serwerze przez L1on'a , NoBody , Bandito innych bogatych ziomków :D to i tak ich pozdrawiam bo tym poniżaniem mnie motywowali ! 

Z Administracji:

-Oczywiście Cichyy, który pełno razy mi dał prawko oczywiście słusznie, ale cóż czasem tak bywa :D 

-WujcioDobraRada Bardzo często mi mordko pomagałeś jak pisałem rapsa o treści "Weź go ktoś bo zaraz go zwyzywam bo mam słabe nerwy" 

-Zbyk Fajnie się rozmawiało z tobą na mumble gdy nawet nie widziałem że z tobą rozmawiam :D 

 

DOBRA KONIEC ! trochę się rozpisałem i jeżeli dotarłeś do tego momentu wiedz że Bardzo szanuję cię i powodzenia w grze wszystkim mordy ! Żegnam :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin