Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Przerwa na jakiś czas ~~RasciaK


RasTi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was,a zarazem się z Wami żegnam z powodu znudzenia się serwerem..Na serwerze grałem od samego początku,nawet od edycji pierwszej "for fun" oczywiście z przerwami..Aktualnie mam ponad 1.5k godzin na serwerze spędzonych online,przez ten czas osiągnąłem:

 

 Wiele ale to naprawdę wiele znajomych,osiągnąłem także nawet dość wysoki stopień we frakcji SAPD,a także osiągnąłem "Status najbogatszego gracza na serwerze" ponad 8 MLN w tym pierwsze Turismo na serwerze,oraz pierwszego dostępnego dla graczy infernusa ;) Oczywiście pieniądze się dla mnie nie liczą jakoś specjalnie,ale fajnie było też mieć coś z tej rozgrywki,jest urozmaicenie...Teraz wiele osób zapyta jak stałem się najbogatszym graczem? Oczywiście nie planowałem tego,ale poprostu handel pojazdami jest tak banalnie łatwy,na każdym aucie można mieć 100% profit ;p Oczywiście jak się umie handlować..

 

Także chciałbym wspomnieć że nie odchodzę na zawszę raczej,ponieważ mam w dalszych planach powrócić do starych mordeczek jak i tego "pysznego serwera" Wiem że wiele osób wypowiada się tutaj tylko dla nabijania postów i nie potrzebnie się rozpisuje,ale może znajdą się osoby co są zainteresowane moim "pożegnaniem"... Teraz ktoś też napiszę zapewne że się sprzedałem na inny serwer,otóż nie po prostu jak osiągnąłem wszystko co chciałem na tym serwerze(Dużo znajomych etc. range supporta,wysoką range we frakcji,nawet dość sporawy majatek) to już nie mam co robić,wiele graczy zauważyło że czasem przesadzam z prezentami które daje na urodziny niektórym,ale po prostu mi na hajsie nie zależy a bardziej na dobrych relacjach z innymi ;) Wiem że trochę piszę te pożegnanie roztrzepanie,ale piszę je na szybko..na platformie MTA gram od 2013 roku więc mam prawo być już znudzony niektórymi serwerami i szukam po prostu nowości po jakimś czasie.

 

Więc ELUWA HERE NICZYM KIRDE PERKIEM W DOHERTY,mam nadzieje że ktoś mnie pobije w "majątku" i przejmie moje stanowisko (hehe)Wiem że pożegnanie spóźnione ale nigdy nie miałem czasu na nie,więc teraz tak na szybko ;p

 

Moje trzy perełki <3  http://imgur.com/DXMwKBB

 

A tutaj moje bolidy <3 http://imgur.com/a/w49zQ

 

 

Tak btw domek mam opłacony do końca roku,ta można pozwiedzać moje bolidy^^ Chociaż wielu osobą dałem klucze do większości,bo mi one aktualnie nie potrzebne,więc nie wiem czy je zastaniecie! 

 

 

 

Tak przy okazji przypomniało mi się o EVENCIE który organizowałem na koniec,dla @Baker z okazji urodzinek ;p 

 

TUTAJ SCREENY Z IMPREZY(Sorry za spoznione XD)

 

http://imgur.com/a/2xl7Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin