Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Kiedyś to musiało nadejść - Namiok


Namik209
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde Namik no nie. Z kim na DM bede sie wydurnial? Z mik maczeta bedzie sie scigal :P Sultan vs Bullet? Kto bedzie pomagal nowym oraz starym groczom? Zostan z nami. A i ktos TP na DM zrobi? Z kim posmiejemy sie, postrzelamy na DM. Zostan prosze NAMIK nieeee. :(  :(  :( 

 

Wrócisz kiedyś? Proszę było tak fajnie z tobą na serwie i na DM <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Namik ;c.Stary mam tyle wspomnień z Tobą pamiętam jak w 1 dzień gry na serwerze otrzymałem od Cb prawko xd.No cóż dzięki Ci za wszystko że zawsze motywowałeś mnie bym się nie poddawał że teraz uda mi się osiągnąć supporta aż  nareszcie się udało jeszcze raz Ci dziękuje za wszystko co dla mnie zrobiłeś na serwerze a jest tego bardzo dużo.Trzymaj się mordeczko!.Gdyby coś wal na fejsiku kontakt mamy.Cześć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin