Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Ogarnijcie frakcje


BlueBeerPL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

DaszeK ale nawet do lekkiego zderzenia trzeba wezwać wszystkie Frakcje jak nawet nie są potrzebne

 

BRAK JEDNOSTEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wieczna wymówka.

To chyba w innych frakcjach nie będę mówił w jakich żeby spin nie bylo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xd. Byłem w SAMD coś ponad rok. I powiem Ci ze jak siedzisz na służbie 2 godziny. I widzisz co 10 minut pm w stylu " ratunku, miałem wypadek, GŁOWA MNIE BOLI" to serio... będąc nas nawet 10 nie mamy jednostek do takich beznadziejnych akcji. JAK pojedzie do kogoś takiego 3 osoby, a na służbie są 4. Okaże się że jest wypadek. I to duży. A ty ch*j. Siedzisz z cejotem, bo jak Wyjdziesz to na cb skargę napisze. I domyślam się że jesteś jedną z tych osób :)

 

Również byłem w kilku frakcjach medycznych na różnych serwerach i nie wiem co w tym dziwnego, że ktoś zgłasza Ci ból głowy, bądź wypadek? Jesteś na służbie i Twoim piep***ym obowiązkiem jest zadysponować tam jednostkę i sprawdzić sytuacje, a nie siedzieć na służbie i mieć wszystko  4 literach. Jeśli osoba, która jest we frakcji tego nie rozumie, a zarząd ma równie mocno to gdzieś jak oni, to coś jest tutaj nie tak.

 

Co do wzywania służb - jeśli wzywają all służby, to dobrze, ponieważ może dojść do wycieku płynów ropopochodnych, czy przykładowo może dość do zasłabnięcia, a często urazy napotkane podczas wypadków wychodzą po czasie, np. urazy wewnętrzne, więc akurat tutaj robią prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typie nie jest tak łatwo uwierz... Jak jest np. W SAFD 1 osoba na sluzbie to ludzie spamia, ze skoczek I zeby przyjechac, ale na skoczka musi byc.3'strazaków no sory. A jesli chodzi o aktywnosc to uwierz kazdy korzysta z ostatnich 2 tygodni wakacji :/ Ja tam powiem ci tak siedzę średnio na służbie po 5h I przez ten czas patroluje tylko, albo jak mam jakiś pożar I drugiego członka to odrazu lecimy, ale powiem ci to jest tak "albo jest duzo zlecen na raz" "albo wogole ich nie ma I jest nuda".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

DaszeK ale nawet do lekkiego zderzenia trzeba wezwać wszystkie Frakcje jak nawet nie są potrzebne

 

 

 

 

BRAK JEDNOSTEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wieczna wymówka.

  

 

 

DaszeK ale nawet do lekkiego zderzenia trzeba wezwać wszystkie Frakcje jak nawet nie są potrzebne

 

 

 

 

BRAK JEDNOSTEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wieczna wymówka.

Dobrze mówisz

 

/taxi

 

Chvj, brak jednostek ((XDD))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W normalnym życiu też wzywa sie wszystkie frakcje :). Ale tak tylko mówie

Ta w normalnym życiu do lekkiej stłuczki gdzie masz tylko zderzak przedni a gościu ma zderzak tylni zepsuty od razu wzywasz Policje Straż i pogotowie a ja coś o tym wiem bo się uczyłem na policjanta i wiem jak co musi być wykonane a SAPD zamiast zająć się tym i spisac zeznania to mają to gdzieś i nic z tego nie robią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dodać że jeśli piszesz na 112 to żeby ktoś to zobaczył musi być aktywna dyspozytorni gdybyś napisał na pm przyjechali byśmy. SAPD jest najbardziej aktywna frakcja na serwerze, a zadko kto siedzi na dyspo poniewaz my wolimy byc w terenie caly czas nie jak nie ktorzy, tyle mam do dodania.

Dobra jak wolicie być w dyspozytorni to ja z SARA przejde do was i zobaczymy wtedy jak bd co chwile zgłoszenia dla SAPD w sprawie wypadku i pewnie będziecie się nudzili na tych zgłoszeniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

DaszeK ale nawet do lekkiego zderzenia trzeba wezwać wszystkie Frakcje jak nawet nie są potrzebne

 

 

 

BRAK JEDNOSTEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wieczna wymówka.

  

 

 

DaszeK ale nawet do lekkiego zderzenia trzeba wezwać wszystkie Frakcje jak nawet nie są potrzebne

 

 

 

BRAK JEDNOSTEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wieczna wymówka.

Dobrze mówisz

 

/taxi

 

Chvj, brak jednostek ((XDD))

 

W taxi zawsze tak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwicie się że frakcje tak działają a to zasługa tylko i wyłącznie osób które zarządzają tymi frakcjami.

Zarządy frakcji są tylko od tego aby zawieszać,wywalać,rekrutować,"szkolić" gdzie jak dla mnie powinny organizować coś dla frakcji jakieś akcje,wspólne szkolenia tak aby urozmaicić czas członkom frakcji.Do dziś pamiętam że jak jeszcze byłem w SAMD z kruzim,lazurem,domi to karetki latały co chwile czemu?

Bo wtedy ja z kruzim i ekipą nawet ustawialiśmy akcje aby frakcja miała co robić i było za********e :)

Dziś jest tak jak napisał Gumiś wyżej :

SAMD - pi*****e nie jade na ten wypadek bo cj nie ogarnia a ja nie bd tracic czasu (chodziarz sam nic nie ogarniasz)

SAPD - Kolejny CJ który chce pościg 0RP I PROWOKUJE już pisze rapor (chodziarz każdy pościg jest 0RP )

SAFD - Tu to musze napisać tylko o dowodzącym sosna i wiecznej spinie jak to każdy robi ch****e RP a on to mistrz i tak ma być.

TSA - Po co mam jeździć i wozić CJ jak mi płacą na godzine i JP UBER

 

Teraz chce zaznaczyć że nie każdego się to tyczy ale większej populacji w tych frakcjach i niech nikt mi nie gada że tak nie ma bo kto gra trochę dłużej sam dobrze wie jak jest.

Zapomnieliście że frakcje są od dobrej zabawy a nie od ciągłego spinania i marudzenia że R-con nic wam do frakcji nie doda i nie da sie grać.

Dostaliście to co chcieliście i nic z tego nie ma.

Ratunkiem dla tych frakcji zrobić kadencje 3 miesiące na derektora a później anonimowe wybory (wylatuje czy nie)

Ale by sie te frakcje ruszyły aż miło by było patrzeć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chciałbym dodać że jeśli piszesz na 112 to żeby ktoś to zobaczył musi być aktywna dyspozytorni gdybyś napisał na pm przyjechali byśmy. SAPD jest najbardziej aktywna frakcja na serwerze, a zadko kto siedzi na dyspo poniewaz my wolimy byc w terenie caly czas nie jak nie ktorzy, tyle mam do dodania.

Dobra jak wolicie być w dyspozytorni to ja z SARA przejde do was i zobaczymy wtedy jak bd co chwile zgłoszenia dla SAPD w sprawie wypadku i pewnie będziecie się nudzili na tych zgłoszeniach

Dużo jeździmy na wypadki i nie jest to dla nas udręką, jeżeli jest wypadek najczęściej jesteśmy tam piersi i oceniamy sytuację czy są potrzebne inne służby, wątpię że bys się dostał z takim założeniem ale zapraszam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwicie się że frakcje tak działają a to zasługa tylko i wyłącznie osób które zarządzają tymi frakcjami.

Zarządy frakcji są tylko od tego aby zawieszać,wywalać,rekrutować,"szkolić" gdzie jak dla mnie powinny organizować coś dla frakcji jakieś akcje,wspólne szkolenia tak aby urozmaicić czas członkom frakcji.Do dziś pamiętam że jak jeszcze byłem w SAMD z kruzim,lazurem,domi to karetki latały co chwile czemu?

Bo wtedy ja z kruzim i ekipą nawet ustawialiśmy akcje aby frakcja miała co robić i było za********e :)

Dziś jest tak jak napisał Gumiś wyżej :

SAMD - pi*****e nie jade na ten wypadek bo cj nie ogarnia a ja nie bd tracic czasu (chodziarz sam nic nie ogarniasz)

SAPD - Kolejny CJ który chce pościg 0RP I PROWOKUJE już pisze rapor (chodziarz każdy pościg jest 0RP )

SAFD - Tu to musze napisać tylko o dowodzącym sosna i wiecznej spinie jak to każdy robi ch****e RP a on to mistrz i tak ma być.

TSA - Po co mam jeździć i wozić CJ jak mi płacą na godzine i JP UBER

 

Teraz chce zaznaczyć że nie każdego się to tyczy ale większej populacji w tych frakcjach i niech nikt mi nie gada że tak nie ma bo kto gra trochę dłużej sam dobrze wie jak jest.

Zapomnieliście że frakcje są od dobrej zabawy a nie od ciągłego spinania i marudzenia że R-con nic wam do frakcji nie doda i nie da sie grać.

Dostaliście to co chcieliście i nic z tego nie ma.

Ratunkiem dla tych frakcji zrobić kadencje 3 miesiące na derektora a później anonimowe wybory (wylatuje czy nie)

Ale by sie te frakcje ruszyły aż miło by było patrzeć :)

tak to właśnie działa. I w sumie działało od momentu kiedy pamiętam. Osoby które są zaangażowane w życie frakcji to te. Które dopiero są po zdaniu akademi, a czemu ? Dlatego że się cieszą tym i chcą jak najlepiej, ale później widzą że nikt nic nie robi i ma to samo co ten co napierdala z całych sił. Więc sobie odpuszcza :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrząc na to co piszecie, to jest dużo prawdy. Sam byłem w frakcji (czyt. SAMD,SAFD,SAPD) i widziałem że były wypadki i jeździć jeżdżą na akcję, ale tylko gdy są jednostki. Moim zdaniem też jest bez sensu wysyłać 1 zastęp GBA (SAFD), 1 karetkę S bądź P a zaraz pewnie przyjedzie jeszcze patrol jakiś do tego( SAMD), 4 radiowozy na zabezpieczenie wypadku gdzie mogło by być spokojnie 1 maksymalnie 2 ( SAPD). A propo SAPD, powinno prowadzić szczegółowe dane co do wypadku (czyt. Jak to się stało, kto był kierowcą, jakie urazy mają poszkodowani itp.) więc trochę jest to dziwnie rozbudowane tak jak panel 112 więc powinno być to tak że

 

1. Na miejsce przyjeżdża najpierw SAPD aby zabezpieczyło miejsce wypadku, dopiero po czym wzywa służby które są potrzebne. A nie że SAFD nie potrzebne ale i tak przyjedzie do małej stłuczki w której wszyscy poszkodowani mają jakieś urazy ale mogą ich ratownicy spokojnie wyciągnąć z pojazdu

2. SAMD przyjeżdża jednostkami tylko tyle ile potrzebuje. A nie 5 patrolami (przykładowo) i 2 karetkami

3. SAFD przyjeżdża tylko wtedy kiedy naprawdę są potrzebni a nie tylko do zwykłych stłuczek

4. SAPD wysłuchuje zeznań osób poszkodowanych jak i świadków (jeżeli są świadkowie)

 

 

 

Jest to moja własna opinia na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dodać że jeśli piszesz na 112 to żeby ktoś to zobaczył musi być aktywna dyspozytorni gdybyś napisał na pm przyjechali byśmy. SAPD jest najbardziej aktywna frakcja na serwerze, a zadko kto siedzi na dyspo poniewaz my wolimy byc w terenie caly czas nie jak nie ktorzy, tyle mam do dodania.

XDDDDDDD Wy tylko jesteście aktywni jak adeptów macie. Nie oklamujac się najaktywniejsze frakcje to SAMD i TSA. Nawet jak nie mamy adeptów siedzi nas z 7 osób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin