Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Ogarnijcie frakcje


BlueBeerPL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Chciałbym dodać że jeśli piszesz na 112 to żeby ktoś to zobaczył musi być aktywna dyspozytorni gdybyś napisał na pm przyjechali byśmy. SAPD jest najbardziej aktywna frakcja na serwerze, a zadko kto siedzi na dyspo poniewaz my wolimy byc w terenie caly czas nie jak nie ktorzy, tyle mam do dodania.

XDDDDDDD Wy tylko jesteście aktywni jak adeptów macie. Nie oklamujac się najaktywniejsze frakcje to SAMD i TSA. Nawet jak nie mamy adeptów siedzi nas z 7 osób

Może i jest trochę aktywnych TSA ale jak już wyślesz zgłoszenie to nagle nikogo nie ma, lepiej stać afk na spawnie cn (nie chcę pakować wszystkich do jednego worka rzecz jasna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwicie się że frakcje tak działają a to zasługa tylko i wyłącznie osób które zarządzają tymi frakcjami.

Zarządy frakcji są tylko od tego aby zawieszać,wywalać,rekrutować,"szkolić" gdzie jak dla mnie powinny organizować coś dla frakcji jakieś akcje,wspólne szkolenia tak aby urozmaicić czas członkom frakcji.Do dziś pamiętam że jak jeszcze byłem w SAMD z kruzim,lazurem,domi to karetki latały co chwile czemu?

Bo wtedy ja z kruzim i ekipą nawet ustawialiśmy akcje aby frakcja miała co robić i było za********e :)

Dziś jest tak jak napisał Gumiś wyżej :

SAMD - pi*****e nie jade na ten wypadek bo cj nie ogarnia a ja nie bd tracic czasu (chodziarz sam nic nie ogarniasz)

SAPD - Kolejny CJ który chce pościg 0RP I PROWOKUJE już pisze rapor (chodziarz każdy pościg jest 0RP )

SAFD - Tu to musze napisać tylko o dowodzącym sosna i wiecznej spinie jak to każdy robi ch****e RP a on to mistrz i tak ma być.

TSA - Po co mam jeździć i wozić CJ jak mi płacą na godzine i JP UBER

 

Teraz chce zaznaczyć że nie każdego się to tyczy ale większej populacji w tych frakcjach i niech nikt mi nie gada że tak nie ma bo kto gra trochę dłużej sam dobrze wie jak jest.

Zapomnieliście że frakcje są od dobrej zabawy a nie od ciągłego spinania i marudzenia że R-con nic wam do frakcji nie doda i nie da sie grać.

Dostaliście to co chcieliście i nic z tego nie ma.

Ratunkiem dla tych frakcji zrobić kadencje 3 miesiące na derektora a później anonimowe wybory (wylatuje czy nie)

Ale by sie te frakcje ruszyły aż miło by było patrzeć :)

Kalahim dlatego chcę o tym porozmawiać z liderami frakcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chciałbym dodać że jeśli piszesz na 112 to żeby ktoś to zobaczył musi być aktywna dyspozytorni gdybyś napisał na pm przyjechali byśmy. SAPD jest najbardziej aktywna frakcja na serwerze, a zadko kto siedzi na dyspo poniewaz my wolimy byc w terenie caly czas nie jak nie ktorzy, tyle mam do dodania.

XDDDDDDD Wy tylko jesteście aktywni jak adeptów macie. Nie oklamujac się najaktywniejsze frakcje to SAMD i TSA. Nawet jak nie mamy adeptów siedzi nas z 7 osób

 

Powiem ci najbardziej aktywną frakcją na serwerze jest SARA i TSA a inne frakcje są tylko wtedy gdy są adepci 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TSA ? Chyba chcesz tu z kogoś debil zrobić.

Byłem tydzień w polsce wysłałem zgłoszenie 30 razy (spamiłem celowo bo nikt nie odpowiadał)

Po 5 min spamu odezwał się gościu że mam nie spamić bo jest sam chodz pod tab było około 7 osób

Jak zapytałem gdzie koledzy odpowiedział wprost siedzą na spawnie.

Co z tego że siedzą jak 90% powinna wylecieć z frakcji albo bynajmniej banicja 30 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm ku**a TSA za*******e aktywne 1 na 170 graczy taxowkarz to za******a aktywność , wgl tsa powinno byc usunięte bo 90% wypłaty gracz dostaje za afk na spawnie , i w dodatku jak zawsze taxi potrzebne i go nie ma a co do innych frakcji to rp na tym serwerze nie istnieje , jedyne co tu się liczy to hajs i jakim autem się teraz bujasz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chciałbym dodać że jeśli piszesz na 112 to żeby ktoś to zobaczył musi być aktywna dyspozytorni gdybyś napisał na pm przyjechali byśmy. SAPD jest najbardziej aktywna frakcja na serwerze, a zadko kto siedzi na dyspo poniewaz my wolimy byc w terenie caly czas nie jak nie ktorzy, tyle mam do dodania.

XDDDDDDD Wy tylko jesteście aktywni jak adeptów macie. Nie oklamujac się najaktywniejsze frakcje to SAMD i TSA. Nawet jak nie mamy adeptów siedzi nas z 7 osób

 

Teraz żeś mnie rozwalił xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalahim dobrze mowisz ale to oni sa tez debilami bo poszli do TSA a potem mowia ze im sie nie chce jezdzic

szczerze. To teraz ty robisz z siebie durnia bo to co tutaj napisałeś nigdy w życiu nie dojdzie do skutku. Chyba że będzie rygor jak w więzieniu. A to nie możliwe. Zamknijcie to zanim zacznie się robić nieprzyjemnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam chciał bym powiedzieć że frakcje są chore jakieś ponieważ do malutkiego wypadku muszę wezwać wszystkie frakcje (SAPD,SAFD,SAMD) gdy chcę wyjaśnić przy SAPD wypadek i to już zaczyna być chore ponieważ wzywam SAPD a oni mają to głęboko w D... i muszę wezwać do takiej błahostki wszystkie frakcje i jak można mogę porozmawiać z Liderami tych frakcji bo chcę im coś wyjaśnić w sprawie RP i RPG na tym serwerze bo jak ja to widzę to aż mi sie w głowie zaczyna j...ć przez to.

 

 

 

 

To jest dla Rcon

Nick w grze mam DareczQ

 

Masz 8 godzin przegranych na serwerze i już robisz jakieś dyskusje ? Zdobądź więcej doświadczenia w RP to pogadamy. Nie sądzę również by jakikolwiek lider z tobą rozmawiał. Mają ważniejsze sprawy na głowie. Problem nie leży we frakcjach tylko w osobach które wykonują wypadki. Na przykład jeśli ktoś umie RP i wie jak zrobić wypadek to spoko będziemy. Ale jeśli jaki Cejotek z 10 minutami na serwerze będzie chciał zrobić wypadek to wiadomo też będziemy ale w trakcie dojazdu na wypadek dowiadujemy się że osoba która robiła wypadek nie zna RP, nie wie jak je odgrywać. 

 

Radzę zamknąć ten temat bo osoba która go napisał i tak nic nie zdziała. To nie jest serwer RP. Więc jak masz jakiś kłopot z tym to idź to RCONA lub do jakiegoś lidera frakcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm ku**a TSA za*******e aktywne 1 na 170 graczy taxowkarz to za******a aktywność , wgl tsa powinno byc usunięte bo 90% wypłaty gracz dostaje za afk na spawnie , i w dodatku jak zawsze taxi potrzebne i go nie ma a co do innych frakcji to rp na tym serwerze nie istnieje , jedyne co tu się liczy to hajs i jakim autem się teraz bujasz ;)

Ty powinieneś być usunięty z  tego forum, bo nawet kultury zachować nie potrafisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Witam chciał bym powiedzieć że frakcje są chore jakieś ponieważ do malutkiego wypadku muszę wezwać wszystkie frakcje (SAPD,SAFD,SAMD) gdy chcę wyjaśnić przy SAPD wypadek i to już zaczyna być chore ponieważ wzywam SAPD a oni mają to głęboko w D... i muszę wezwać do takiej błahostki wszystkie frakcje i jak można mogę porozmawiać z Liderami tych frakcji bo chcę im coś wyjaśnić w sprawie RP i RPG na tym serwerze bo jak ja to widzę to aż mi sie w głowie zaczyna j...ć przez to.

 

 

 

 

To jest dla Rcon

Nick w grze mam DareczQ

 

Masz 8 godzin przegranych na serwerze i już robisz jakieś dyskusje ? Zdobądź więcej doświadczenia w RP to pogadamy. Nie sądzę również by jakikolwiek lider z tobą rozmawiał. Mają ważniejsze sprawy na głowie. Problem nie leży we frakcjach tylko w osobach które wykonują wypadki. Na przykład jeśli ktoś umie RP i wie jak zrobić wypadek to spoko będziemy. Ale jeśli jaki Cejotek z 10 minutami na serwerze będzie chciał zrobić wypadek to wiadomo też będziemy ale w trakcie dojazdu na wypadek dowiadujemy się że osoba która robiła wypadek nie zna RP, nie wie jak je odgrywać. 

 

Radzę zamknąć ten temat bo osoba która go napisał i tak nic nie zdziała. To nie jest serwer RP. Więc jak masz jakiś kłopot z tym to idź to RCONA lub do jakiegoś lidera frakcji. 

 

Tak tylko dodam nie chce się mieszać w tą dyskusje ale to jest jego konto na forum nie zschyntonizowane z forum dlatego jest tak mały czas na koncie,na serwerze ma inne tylko do tamtego konta zapomniał pasów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin