Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Poradnik jak wychodowac chmury


adam420
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam oto poradnik jak wyhodowac chmury, a wiec tak, na poczatku trzeba taka chmure skombinowac, najłatwiejszym i dosc tanim sposobem jest dostanie sie na jakis wysoki budynek i normalnie w swiecie wziac ja do sloika, drugim ale dosc drogim sposobem (pozniej nam sie to zwroci) jak zlapac chmure to leciec samolotem i gdy juz ladujemy i jestesmy mniej wiecej na poziomie chmur, wybijamy okno w samolocie i lapiemy jak najwiecej chmur sie da, no i wtedy najprosciej w swiecie dajemy taka chmure do doniczki no i wtedy mozemy chodowac je, wiadomo im wieksza chmura tym drozej ja sprzedamy, takie chmury mozna pozniej zamienic na czas, owy czas jest bardzo oplacalny, im wiecej czasu sprzedajemy tym taniej wychodzi np taka godzina droga jest dlatego taniej wyjdzie nam kupno dnia. Pytacie jak to dziala? No wiec podam przyklad ktos ma np 24h zycia, sprzedajemy mu taki np tydzien i zyje 8dni. Pewnie spytacie jak owe chmury pielegnowac? Wystarczy od czasu do czasu podlewac je tylko nie za duzo bo zrobi wam sie czarna chmura i ta czarna chmura to nie sprzedaje sie za dobrze. A jak z chmury czas zrobic? No to macie chmure i musicie ja z doniczki przesiac na np podworko, i wtedy hodujecie czas :)

 

Mam nadzieje ze poradnik sie spodobal, dajcie lajki, chwalcie sie ile zarobiliscie na chmurach/czasie

 

 

 

 

 

 

 

("Poradnik to tylko zarcik, dzial chyba dobry bo to offtopic, o wszystkim i o niczym, przepraszam za bledy pisane na telefonie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin