Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Odejście


Zebra
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i w sumie żegnam, nie lubię pisać takich rzeczy, ale wypadałoby. 

Jak można zauważyć na serwerze już mnie prawie w ogóle nie widać, nie mam zupełnie czasu na granie, przyszła mi nowa szkoła, co za tym idzie - nowe obowiązki, wyżej postawiona poprzeczka, niestety czy też stety jestem zmuszona do odejścia. Nie wiem nawet sama, raczej to nie jest odejście na stałe, za parę miesięcy, a może tygodni wrócę, zobaczymy jak to będzie. 

Na pewno na forum będę wchodzić, bo od 2 lat ten serwer jest nieodłączną rzeczą w moim życiu, w końcu poznałam tu najbardziej wartościowe mi osoby, mojego partnera, chłopaka, drugą połówkę, jak kto to nazywa - DeltaRon'a. Najlepszego przyjeciela Limitless'a, czy tez Kirge, Hoopaka i Kasztana. :P

Jest pełno osób, ale nie ma sensu wymieniać - każdy wie, że miał dla mnie jakąś wartość, poza tym jak wspomniałam wyżej nie jest to raczej rozłąka na nie wiadomo jak długi okres czasu.

Tak więc, do następnego wszystkim, powodzenia, trzymajcie się, nie rezygnujcie z serwera i tak dalej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin