Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Grafika by Hinox


Hinox
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Typ grafiki: Awatar, Sygnatura

Wymiary: Ty tam się znasz

Tło: Jakaś dziewczyna ;3

Tekst: Na awatarze mój nick czyli Mirus467, a na sygnaturze mój nick Mirus467 i Osiągnięcia: Frakcja SAPD, SARA,TSA,SAFD Organizacja Quantum, Najlepsza ekipa,

Wynagrodzenie: Kaska na serwerze

Coś od siebie: Z góry dziękuje :D

Grafika dla Mirusia: https://imgur.com/a/KFy6A

 

Typ grafiki: Sygnatura

Wymiary: Takie jak na sygnaturkę :)

Tło: Zdam się na ciebie :)

Tekst: Na środku mój nick a potem osiągnięcia: Bullet Full Tune, SARA, aSAFD, aSAMD, Własna organizacja, Dużo kolegów  Marzenia: Support, 1 Bullet ft oraz 1 Infek ft.

Wynagrodzenie: 600 PLN chyba że się mi bardzo spodoba to dam więcej :)

Coś od siebie: Wierzę w ciebie że zrobisz naprawdę zajebistą sygnaturkę :)

Grafika dla SoCz3Q'a: https://imgur.com/a/wlalA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Typ grafiki: Awatar, SygnaturaWymiary: Ty tam się znasz

Tło: Jakaś dziewczyna ;3Tekst: Na awatarze mój nick czyli Mirus467, a na sygnaturze mój nick Mirus467 i Osiągnięcia: Frakcja SAPD, SARA,TSA,SAFD Organizacja Quantum, Najlepsza ekipa,Wynagrodzenie: Kaska na serwerzeCoś od siebie: Z góry dziękuje :D

 

Grafika dla Mirusia: https://imgur.com/a/KFy6A

 

Typ grafiki: SygnaturaWymiary: Takie jak na sygnaturkę :)

Tło: Zdam się na ciebie :)Tekst: Na środku mój nick a potem osiągnięcia: Bullet Full Tune, SARA, aSAFD, aSAMD, Własna organizacja, Dużo kolegów  Marzenia: Support, 1 Bullet ft oraz 1 Infek ft.Wynagrodzenie: 600 PLN chyba że się mi bardzo spodoba to dam więcej :)Coś od siebie: Wierzę w ciebie że zrobisz naprawdę zajebistą sygnaturkę :)

 

Grafika dla SoCz3Q'a: https://imgur.com/a/wlalA
Nie działa sygnatura nie mogę wstawić sobie jej na imgura bo wyskakuje błąd :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin