Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Kupie cos do 42 najlepiej landstalker


PaSi*xD
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to słuchy landstalkera całkowicie czysty był w posiadaniu mnie bardzo dobrze radzi sobie na bezdrożach górach jęśli min dachujesz to możesz się obrócić na koła

Ma silnik 1.6

 

Dałem to za 60 k ponieważ jest to bardzo trudno znaleźć a poza tym ma silnik 1.6

I potrafi się obrócić jak dachuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to słuchy landstalkera całkowicie czysty był w posiadaniu mnie bardzo dobrze radzi sobie na bezdrożach górach jęśli min dachujesz to możesz się obrócić na koła

Ma silnik 1.6

 

Dałem to za 60 k ponieważ jest to bardzo trudno znaleźć a poza tym ma silnik 1.6

I potrafi się obrócić jak dachuje.

Wtrące się ;)

Landstalker 1.6 kosztuje ok 25k więc nie wkręcaj że 60k bo ma silnik 1.6....

Za 60k można było kupić Rancher'a lub Yosemite, o wiele lepsze "maszyny" na bezdroża...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jest to słuchy landstalkera całkowicie czysty był w posiadaniu mnie bardzo dobrze radzi sobie na bezdrożach górach jęśli min dachujesz to możesz się obrócić na koła

Ma silnik 1.6

 

Dałem to za 60 k ponieważ jest to bardzo trudno znaleźć a poza tym ma silnik 1.6

I potrafi się obrócić jak dachuje.

Wtrące się ;)

Landstalker 1.6 kosztuje ok 25k więc nie wkręcaj że 60k bo ma silnik 1.6....

Za 60k można było kupić Rancher'a lub Yosemite, o wiele lepsze "maszyny" na bezdroża...

Jest to moja osobista cena nie musisz się z nią zgadzać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin