Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Odejście - hoopak


hoopak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim.

Ciężko pisać takie posty. Ciężko, bo gram tu przeszło 2 lata. Ciężko, bo poznałem tu sporo wartościowych osób (z którymi kontakt się utrzyma!). Ciężko, bo zostawiłem tu sporo swojego czasu i zaangażowania…

 

Niestety przychodzi w życiu taki moment, gdy trzeba wybrać priorytety i postawić na to, co jest najważniejsze. A w tym momencie… Nie jest to serwer ani granie. Z resztą – sami widzicie jak często bywam na serwerze w ostatnich miesiącach. A nadchodzące będą tylko trudniejsze.

 

Nie będę pisał co osiągnąłem, czego nie. Nie chcę też pozdrawiać ani wymieniać poszczególnych osób. Po co podziały na tych wymienionych i zapomnianych. Wszyscy byliście i jesteście jakąś częścią mojego życia.

 

W związku z tym chciałbym podziękować. Po pierwsze wszystkim Graczom, bez Was tego serwera by nie było. Po drugie całej Administracji – odwalacie kawał dobrej, ciężkiej i niewdzięcznej roboty. Trzymajcie tak dalej!

 

I ostatnia kwestia. Ewentualny powrót. Powiem szczerze – nie wiem. Nie wiem, bo droga którą obecnie wybrałem jest naprawdę trudna, muszę jej poświęcić dużo czasu. Czy będę go miał na grę? I kiedy? Nie wiem. Póki co nie. Ale będę w pobliżu.

Trzymajcie się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin