Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Dzidzia DeltaRona


DeltaRon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie podoba mi się, manana to nie Hotring Racer, nie dość, że dodajesz te gówna z GTA V co totalnie psuje klimat gry to jeszcze Pop-Up'y. Jeszcze trochę a zobaczymy Sabre w Combi.

A czy to wygląda jak hotring racer? Czy to w ogóle wygląda jak sportowe auto? Bo nie wydaje mi się. Auto wyglądem ma nawiązywać do mazdy mx 5. Poza tym widzę, że musisz cofnąć się do szkoły podstawowej i nauczyć czytać, to jest tylko mój projekt, który od dawna siedzi mi w glowie. Zrobiłem to dla siebie bo takie miałem kaprycho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie podoba mi się, manana to nie Hotring Racer, nie dość, że dodajesz te gówna z GTA V co totalnie psuje klimat gry to jeszcze Pop-Up'y. Jeszcze trochę a zobaczymy Sabre w Combi.

A czy to wygląda jak hotring racer? Czy to w ogóle wygląda jak sportowe auto? Bo nie wydaje mi się. Auto wyglądem ma nawiązywać do mazdy mx 5. Poza tym widzę, że musisz cofnąć się do szkoły podstawowej i nauczyć czytać, to jest tylko mój projekt, który od dawna siedzi mi w glowie. Zrobiłem to dla siebie bo takie miałem kaprycho.

 

Wygląda jak Testarossa połączona z jakimś gruchotem. Wiem, że to tylko twój projekt, oraz że ma wyglądać jak mazda. Przecież nie napisałem nigdzie, że ma być dodane ani nic...

Inne twoje pojazdy jak np. Elegy lub Comet 911 są miód cud malina bo nie mają tych emblemacików z piątki oraz nie psują klimatu gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin