Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Dzieki wszystkim za przepiekna zabawe


TheKruzii
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki wszystkim ci, którze wiedzieli to wiedzieli :D Pora wkroczyć w dorosłe życie, koniec napierdala*** po 24h na tym serwerze i czas zacząć brać życie na poważnie, bo jak nie teraz to kiedy.. Dzięki wszystkim za gre, dobrze bawiłem się na serwerze, zawsze byłem chętny pomocy, nie raz się wkurzałem na ludzi, lecz byłem bardzo cierpliwy. Wcześniej odchodziłem - wiem o tym, wróciłęm tylko ze względu na event, który wypadł niesamowicie.. Dzięki jeszcze raz wszystkim mam nadizeje, że serwer jeszcze postoi, a gracze o mnie nie zapomną.. Focus my sie jeszcze spotkamy, jak coś będziecie chcieli to piszcie na FB pozdro mordki może kiedyś kierowca kruzii zawita do was w realu hehe Prosiłbym o permanetne odejscie z TSA jak i z Administracji. Dzieki jeszcze raz za wszystko, ja teraz zwijam pis jol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo tego że odszedłem też z serwera to się pożegnam bo byłeś dobra prawilna mordką z którą można było normalnie porozmawiać i się pośmiać z innych rzeczy, mam nadzieję że dobrze zapamiętasz moj nick i będziesz mnie dobrze wspominał bo razem robiliśmy dobre akcje w SAPD, odwalanie itp.

Trzymaj się kruzii, powodzenia i z fartem, pis joł elo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin