Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Off-topic motoryzacji


Bolek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam. Jak zdążyłem od paru dni ceny aut troszkę są zróżnicowane. Podam może przykład dla jasności dla osób które nie do końca mnie zrozumiały. Stoi na giełdzie przykładowy Bullet z silnikiem 1.8 ( PRAWIE CZYSTY ) za 680k, a obok natomiast stoi Bullet z takim samym silnikiem lecz z większym tune już za ok 720k. Nie wiem czy aby na pewno pisze to w dobrym dziale dlatego w razie " W " proszę administrację RCON bądź innego z administratorów o przeniesienie tematu do odpowiedniego działu. Co mam na celu aby pisać taki temat? Proszę o wycenę Bulleta którego ma moja dziewiczyna grająca na serwerze. To może teraz trochę o Bullecie.

Model: Bullet

ID: 27848

Pojemność silnika: 1.8

Przebieg pojazdu: 2064 km

Dodatki: Wszystko jest Full Tune ( Brakuje silnika 2.2, lampek oraz Hydrauliki )

Cena: - - -

Coś od siebie: Autko dobrze się rozpędza a prędkość maksymalna to 230 kmh

SS’y: https://imgur.com/a/VPaXVX6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin