Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

To już koniec..


achiless90
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bardzo wiem jak to napisać... Wiec zacznę tak o, odchodzę to juz na zawszę nie mam zamiaru już tu grać miedzy innymi przez ludzi własnie którzy robią to co robią. Nie będę sie zagłębiał o co dokładnie chodzi ten co wie to wie. 

Poznałem grając tu naprawdę fajne osoby ale i tez nie fajne... Nie będę tu wymieniał was każdy dobrze wie kogo lubiłem itp... \

Najbardziej fałszywe osoby tego własnie serwera.

Focus:  Mialem ciebie naprawdę za spoko mordkę ale się okazałeś inny i to tez cie własnie ranga zmieniała... Z fartem.

Neon : szczerze jak bym cie znal w realu to byś inaczej gadał ale jestes tylko mocny przez kabelki.....

................................................................................................................................................................................................. 

Limit

Szczerze dobrze cie nie znalem nie gadaliśmy na mumble i własnie możne dla tego nie znalem cie do końca ale swoją drogą po przemyśleniu to dzięki za tego bana przynajmniej skończę to raz na zawszę . Trzymaj sie...

TAK WIEC ELOO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin