Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[1wszy projekt] Bullet Facelift


KoolM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam, witam

właśnie uczę się zmodelera oraz skryptowania w mta, dziś chciałbym przedstawić wam mój pierwszy projekt.
Jest nim lekka modyfikacja Bulleta. Chodzi przedewszystkim o zderzaki oraz tylne lampy, lekko zmodyfikowałem również
karoserie w okolicy tylnego spojlera tak, że nie jest on aż tak zaokrąglony jak w oryginale, ale nie wpada to w oko.
Aha, tablica rejestracyjna wygląda też tak jak powinna.
Miałem na celu bardzo lekkie upodobnienie Bulleta do Forda GT ale przedewszystkim chciałem żeby auto wyglądało trochę "lżej".
 

Proszę was o ocenienie co zrobiłem dobrze, co źle i co mógłbym poprawić. Ta wiedza napewno przyda się do następnych projektów ;)

 

Fotki:

 

Spoiler

yHspCOe.jpg

GdzXXRV.jpg

I2RipFl.jpg

di6kacO.jpg

P1LrHjc.jpg

Filmik:

Spoiler

 

Ps. Wie ktoś co to za błąd w 1:02 i jak się go pozbyć? Chodzi mi o znikające wnętrze pod tylną szybą. Nic w tej okolicy nie zmieniałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o błąd, to jest to spowodowane złym ustawieniem w drzewko modelu ( chassis musi by nad tylną maską w drzewko) 

Ewentualnie spróbuj rozdzielić samą szybę z karoserią i dodać za chassis, to może coś dać.

Bullet pecia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, DreeY*998 napisał:

Jeśli chodzi o błąd, to jest to spowodowane złym ustawieniem w drzewko modelu ( chassis musi by nad tylną maską w drzewko) 

Ewentualnie spróbuj rozdzielić samą szybę z karoserią i dodać za chassis, to może coś dać.

Bullet pecia :D

Drzewko wygląda tak samo jak w przypadku oryginalnego Bulleta, tzn. chassis jest ponad tylną klapą.
A jak rozdziele tylną szybę od maski to nie będzie się podnosiła, to chyba odpada :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, KoolM napisał:

Drzewko wygląda tak samo jak w przypadku oryginalnego Bulleta, tzn. chassis jest ponad tylną klapą.
A jak rozdziele tylną szybę od maski to nie będzie się podnosiła, to chyba odpada :D

Z maską to musiałbyś pokombinować, aby działało. Drzewko czasami jest identyczne, a i tak się buguje. Miałem tak z premierem, intruderem, admiralem, sultane. Spróbuj coś pokombinować. Ostatnią możliwością jest to, że w niektórych samochodach w GTA SA ( szczególnie combi ) dzieje się to samo, gdy patrzysz na dach. Próbuj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sorry ale mi się osobiście nie podoba. Z drugiej strony sama estetyka tego pojazdu jako pierwszej pracy jest dobra. Dobrze ze wiesz jak się tego wszystkiego nauczyć tzn zaczynasz od takich nie znacznych zmian żeby potem móc tworzyc bardziej obszerne projekty. Życzę powodzenia i czekam na następne prace. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie jestem pierwszym który mówi że tył jest... Wynika to w sumie z tego że przód wzorowałeś na starym Fordzie GT a tył na nowszym, więc polecam ci dodać coś w tym stylu jaki jest na załączniku :)

ford.jpg

 

 

@edit powaliło mi się sory xD przód też jest wzorowany na nowym ale na tym pojeździe po prostu tego nie widać ponieważ takie ma rysy w GTA:SA ale jak chcesz się tym bawić to ciekawie wyglądało by połączenie starego tyłu z nowym przodem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin