Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Odejście VisteR.


VisteR.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak, na wstępie chciałbym powiedzieć iż odchodzę z serwera, głównie z powodu bana na 3 lata :/ Co najlepsze to nie zamierzam pisać żadnych apelek itd. jak narazie... Wiem trochę dziecinne zachowanie, ale zrozumiałem, że popełniłem błąd i tak jak inni powinienem ponieść konsekwencje. Tak tak rozdawanie majątku, to trochę nie tak, bo to miało być na 2 tygodnie, a potem koleś miał odkupić to auto, no ale okej nie wiedziałem, co poradzisz :/ Prawdopodobnie odchodzę z całego MTA, bo ja tylko na 4life grałem stale, to był mój ten jedyny PRO serwer ! Nie miejcie mi niczego za złe nie zrobiłem tego celowo, zawsze życzyłem temu serwerowi wszystkiego naj. Na serwerze osiągnąłem wszystko co chciałem, może z wyjątkiem Zarządu frakcji i dołączenie do SAPD, ale trudno. Nie żałuję, ani sekundy spędzonej na tym serwerze, osiągnąłem naprawdę dużo frakcję TSA, SAFD, SARA <3  Lecz niestety muszę się przyznać, że tylko w SARA czułem się tak idealnie, wszystko było takie kolorowe. Na serwerze miałem wrogów, ale szanowałem każdego, to tylko gra nie ma co się spinać. Na serwerze grałem ponad 1,5 roku, tyle wspomnień, tyle odpałów, tylu wirtualnych znajomych, tyle rozmów na mm, tyle żartów, tyle przygód ... aż się łezka w oku kręci. Wiem, że nie zawsze jest wszystko tak jak chcemy, ale przynajmniej próbujemy czegoś osiągnąć, ja właśnie z takimi zamiarami grałem tu, serwer bardzo mi się podoba, ciężko będzie się tak po prostu od niego odzwyczaić, ale dam radę :D Były oczywiście momenty, w których chciałem po prostu to wszystko walnąć o podłogę i odejść, ale trzymał mnie tu klimat i ludzie ! Teraz wymienię kilka osób, które zapamiętałem dobrze grając tu:

@ZbyK - Prowadź serwer tak jak prowadzisz, jest idealnie, tylko więcej nowości :) Fajnie się na mm rozmawiało, pozdrawiam i trzymaj się :D

@XQward - Ile razy ty mi pomogłeś ? Nie da się zliczyć na palcach... Dzięki mordeczko za wszystko, dla mnie zawsze będziesz najlepszym RCON'em serwera ! Pozdrawiam i życzę powodzenia w życiu realnym :) Ucz się, a nie apelki tylko <3

@Bolek. - Dzięki za utworzenie org i dołączenie do niej, RCON to nie tylko osoba, która ogarnia serwer :D Dobrze się bawiłeś z nami, dzięki za to ! Pozdrawiam i trzymaj się :)

@DeltaRon - Hehehe ty to mistrz podmianek, pamiętam jak wojsko z barteckim robiliśmy, a ty dildosa wyjąłeś XDDD Dzięki za wszystko i trzymaj się :D

@Wujcio_BS - Dzięki za bany i odbanowania :D Dzięki za ucieczki ! I naprawdę szanuję za tak dobry rozwój frakcji SAPD ! Trzymaj się !

@BlobsoN* - Dzięki za naukę RP z lawety jak byłem adeptem w SARA. Spoczko z ciebie chłopaczyna ! Trzymaj się !

@Baker - Dzięki za bany, za rozmowy na mm, za pościgi itd. Dobra opieka nad SAPD ! Stanowczy i nie pierdzieli się, jak trza to ukara ! Tak powinno być, trzymaj się !

@Pawelek - Dzięki za te lawetowanie w SARA, za dobre rady i za wszystko ! Powodzenia w nowej frakcji i w życiu :) Trzymaj się !

@TheTomson - Dzięki za bana xd Nie no żartuje, twój obowiązek. Za opiekę nad organizacją dziękuje i powodzonka w sapd i w życiu !

@Lisa_ - Super Administratorka, uczciwa i pracowita, tak trzymaj ! Pozdrowienia <3

@Sosna - Dzięki za szansę w SAFD, dużo mnie nauczyłeś, twoje szkolenia to jak życie realne ! Tak trzymaj i dzięki za akcje ze ścinaniem drzewa :D Pozdrowionka

@Akvez - Dzięki za eventy :D Za odcinki twoje, dużo na nich się działo i ratuj SARA ! Powodzonka :D

@SkouT - O tobie już pisałem na frakcji SARA odejściu, idealna osoba, według mnie nie ma wad :D Zawsze pomoże w potrzebie, takich to tylko się ceni ! Powodzonka !

@ciacho191 - Thanks za szansę w TSA, spoczko z ciebie Supporter, życzę szybkiego awansu ! Trzym się ! :D

@Niuniek - Ahh te dzikie rozmowy na mm, dzięki za pomoc, zawsze jak trzeba to pomogłeś, ogarniaj te działy na forum, a w końcu pomalują cię na czerwono :D Powodzonka

@Drosiu @Borek i reszta supporterów i administratorów - Dzięki za pomoc, która mnie obdarzaliście np. podczas sprawdzania raportów, pomagajcie graczom :D Powodzonka, niech was pomalują na czerwono w przyszłości :)

Frakcje SAMD, SAFD, SARA, TSA, SAPD - Dzięki za wszystkie wspólne akcje, wspólne odpały itd. Dobra współpraca z każdą z frakcji była, tak trzymać. Trzymajcie się :)

Organizacja New World Order @yoga @PeQe. @Chrobry @Loller - Dzięki za to, że po prostu byliście, bardzo dobra zgrana ekipa, na którą zawsze można liczyć. Zawsze i wszędzie staliście za mną murem, dziękuje <3 Takich ludzi się ceni ! Trzymajcie się ! Kontakt mamy, strzałeczka ! 

Wszyscy gracze pozostali - Dzięki za wszystkie odpały, jeśli ktoś ma jakieś SSY ze mną to dawajcie,  na pamiątkę się weźmie <3

 

Czy odchodzę na zawsze? Prawdopodobnie tak, ale nie mogę tego zagwarantować, może za 3 lata jeśli serwer będzie istniał wrócę :)

 

SSY: https://imgur.com/a/Yct66

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bana nie masz przez Tomsona,tylko przeze mnie,a dokładniej na moją prośbę ponieważ zauważyłem u Was lewe wymiany.Powiem Ci tak,nadałem Ci takowego bana abyś wyjaśnił to w apelacji na forum nie musisz odrazu rezygnować,jeżeli napisałbyś sensowne wytłumaczenie na ten temat,to myślę że miałbyś szansę otrzymać ub.Tak czy siak,do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RasTi napisał:

Bana nie masz przez Tomsona,tylko przeze mnie,a dokładniej na moją prośbę ponieważ zauważyłem u Was lewe wymiany.Powiem Ci tak,nadałem Ci takowego bana abyś wyjaśnił to w apelacji na forum nie musisz odrazu rezygnować,jeżeli napisałbyś sensowne wytłumaczenie na ten temat,to myślę że miałbyś szansę otrzymać ub.Tak czy siak,do zobaczenia.

Nie przejmuj się, nie mam nikomu tego za złe :) Tobie również życzę powodzenia w SARA I zadbaj o frakcję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, VisteR. napisał:

Nie przejmuj się, nie mam nikomu tego za złe :) Tobie również życzę powodzenia w SARA I zadbaj o frakcję :)

W powodzie Twoje bana miało być "Wyjaśnij na forum" ależ Tomson się pomylił i widocznie tak zostało.Więc polecam Ci napisać apelacje,gdyby nie Twój kolega byście grali dalej bo Cie tak jakby sprzedał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin