Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Eventy & Ankieta do wyboru


Lisa_
 Udostępnij

Jaki event wolelibyście?  

89 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj przychodzę do Was z propozycją o wybór. Chcecie aby w grudniu zorganizować karaoke czy eventy na serwerze? Chcę znać wasze zdanie i największa ilość głosów wygrywa. Chcę pójść za głosem graczy, którzy też mają wybór. Nagrody oczywiście będą bardzo duże, event byłby przed świętami w weekendy. Wtedy też duża ilość osób ma czas i razem moglibyśmy uczcić taką zabawę na serwerze. Przy okazji głosując na ankietę proszę również o argumenty dlaczego to właśnie wybraliście. Ewentualnie możecie podesłać inne pomysły, jeżeli macie. :)

Tak na końcu jeszcze chcę znać zdanie od was dot. mojej osoby. Czy po awansie z supporterki na administratorkę zmieniłam się w jakimś stopniu czy nie? Odpowiedź jest jak najbardziej potrzebna, ponieważ staram się robić tak jak to robiłam na randze supportera. Liczę na waszą wyrozumiałość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolalbym karaoke, po pierwsze bylyby tam lepsze nagrody dla graczy, po drugie jest to jakas rywalizacja. Eventy na serwerze mozna robic caly czas, karaoke nie.

 

Co do Twojego pytania - Jestes tak samo kochana i piekna, hehe. :angel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że karaoke. Jest to żeczywiscie dużo lepsza zabawa, a eventy na serwerze są już trochę noo... przejedzone. Sami robimy je kilka razy w tygodniu.

Support - Lisa.        

Administrator - Lisa  

Różnica? Tylko tytuł przed nickiem. Jesteś bardzo w porządku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin