Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Screeny z innych Gier :>


RasTi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miasto Lublin, miasto wielkich inspiracji i dobrych pomysłów i prze fantastyczny rok 2017 i bóg wie która data, godzina i tydzień. Ale wiem że to był wielki kurs wielkimi historiami...

A oto za piękny kurs wielkimi historiami:

Jelcz M11 z manualną skrzynią biegów na linii 158 na zastępstwie za Solaris Urbino 12 II gen:
HK0d3y9.png

Jelcz 120MM/3 z skrzynią manualną na linii 158:
78mZJCm.png
9nHIyUv.png

Neoplan N4016 z skrzynią biegów ZF4 na linii 55:
maFToun.png
YtY1aVr.png

Mój ulubiony autobus który kiedyś jeździł po moim mieście. Mercedes-Benz O405 N2 z skrzynią biegów ZF4 i na linii 55:
wcWMQGS.png
EUk882Q.png

I oto kolejny Jelcz, który kiedyś kursował u mnie w mieście. Jelcz M121MB z silnikiem od Mercedesa i skrzynią biegów ZF4 na linii 55:
oHC23YS.png
TBuWz6a.png
ATfdSyR.png

I oto kolejny kurs moim ulubionym autobusem. Mercedes-Benz O405 N2 z skrzynią biegów ZF4 na linii 156:
h47yzJT.png
sfxmirZ.png

I przed ostatni kurs tymi pięknymi historiami. Mercedes-Benz O305 z skrzynią biegów manualną na linii 156:
LYL2dee.png
WMZI1pi.png

I ostatni kurs piękną historią, czyli Jelcz 120MM/2 z skrzynią biegów ZF na linii nocnej 950:
Q85ABR2.png
VKSSAOL.png

No i pięknie zakończony kurs historiami na wjeździe na zajezdni: 
mPxjhXT.png

I tym pięknym akcentem kończę dzisiejszy dzień, każdemu życzę wszystkiego najlepszego i miłego, szczególnie dnia.
Do zobaczenia!

Ps. To jest gra Omsi 2. (Ktoś się wcześniej pytał)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznań, wielkie miasto gdzie ciągle każda koza się bije o swój teren oraz jazda autobusem firmy "MAN" i "Solaris". 

Solaris Urbino 12 Electric na linii 398:
UsS0LHO.png
pKYoQGM.png

Solaris Urbino 12 Hybrid z deską rozdzielczą MOKI na linii 398:
o8eCKoB.png
zWbaZ5D.png

Man Lions City A21 z skrzynią biegów ZF na linii 321:
zfOzWjP.png
b7fEskF.png

MAN NL263 z posypanym ekranem informacyjnym na linii 320:
h1OySj0.png
q0fgBnr.png
hsmrKJ2.png

A tu mamy piękny korek przez najbliższe 2km:
WVaIXNj.png

A tu mamy piękny Screen z pięknym wyświetlaczem z MAN'a NL263:
a0gELmQ.png

I tym pięknym akcentem i Screen'em kończymy dzisiejszy dzień, każdemu życzę miłego dnia!
Dobranoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torów, Borki, Orłowo, Żukowo i wiele inny pięknych wsi. Niby małe wsie mało co znaczące, ale ładnie się prezentujące.
Solaris, MAN i Neoplan w pięknych malowaniach MZK Torów!

I jako pierwszy kurs który przyjąłem to była linia 201, autobusem Mercedes-Benz O520 Cito:
TPfc1BS.png
6qpYecu.png

Następnie wziąłem się za linie nocną N10, autobusem dobrze znanym i przez niektórych lubianym Neoplan N4016 z skrzynią biegów ZF4:
uL7pHEt.png
tsBVyRG.png

I zaczynając bitwę pomiędzy dwoma dobrymi markami autobusów, czyli pierwszy kurs Solaris'em Urbino 10, z skrzynią biegów ZF, i z deską rozdzielczą Actia na linii 205:
oGdBMGJ.png
XuUWfl1.png

Drugi kurs Solaris'em Urbino 12 z skrzynią biegów Voith, deską rozdzielczą FAP, na linii 191:
uwdaUiX.png
yRVlJis.png

A trzeci kurs MAN NG272 z skrzynią biegów ZF5, na linii 190:
feBDW1A.png
HAmjl3g.png

A wy, po której stronie jesteście?
Bardziej #teamMAN? Czy #teamSolaris?
Ja szczerze jestem bardziej po stronie #teamMercedes-Benz.

I tym wojennym akcentem, kończę dzisiejszy dzień. Każdemu życzę wszystkiego najlepszego, szczególnie dnia!
I co? Dobranoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin