Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[D-ISS] Pojazd-pług/piaskarka


DreeY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

EAgUQDF.png

DreeY - Inżyneria Samochodów Specjalnych

Miło mi powitać osoby czytające ten post. W dniu 3.12.2017 firma D-ISS ma zaszczyt zaprezentować państwu nowy model piaskarki/pojazdu z pługiem.

Zima w tym roku dość szybko zaskoczyła drogowców. Nieodśnieżone drogi to duże niebezpieczeństwo dla kierowców. Pojazd ten stoi temu naprzeciw.

Samochód wyposażony jest w pług na przodzie oraz zbiornik i rozrzutnik piasku. Cały model zbudowany jest na podwoziu Flatbeda.

2MwPCff.jpg

su4Utfg.jpg

 

Liczę na pozytywny odzew w komentarzach.

Mam nadzieję, że administracja RCON skusi się na model MajsterPana bądź mój.

Dziękuje.

 

PS: Model stylizowany jest na starszy, nie jest to cud techniki. Nawiązuje on do mojej wizji. Nie musi się wszystkim podobać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ToNieBartx. napisał:

Okej, jesteś modelerem.
Ale dbaj o tekstury bo o ile model jest dobry, to z spoko modelu brak cieniowania txt i innych bajerów robią shit ;/

Żebyś wiedział, że dorobię brud, ale to i tak nie ma sensu, bo na 4life jest shader, który wyłącza budzenie się karoserii i model będzie wyglądał identycznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin