Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Odejście - Akvez.


Akvez
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Avillen. napisał:

Jaki ty jesteś fałszywy. Jak byłeś w SARA, to Akvez był takim wielkim kumplem, a teraz co? Heh.

Sorry, musiałem.

Kumplem ? nie no śmiejmy się . Podziękuję za takiego "kumpla" hah 

Ps. Jestem w SAPD i nic innego mnie nie interesuje . (Byłem bo odchodzę , wrócę przy następnej rekrutacji )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mareczeq17 napisał:

Kumplem ? nie no śmiejmy się . Podziękuję za takiego "kumpla" hah

Ciekawe komu lizałeś przez cały czas jak byłeś w SARA.

Już kończę tą rozmowę, bo nie chce mieć dodatkowych punkcików na koncie, a poprzedni post musiałem napisać, bo mnie coś zalało.

PS. Pamiętasz jak się popłakałeś u Akveza na kanale, abyś lotki z SARA nie dostał? Haha.

Edytowane przez Avillen.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Avillen. napisał:

Ciekawe komu lizałeś przez cały czas jak byłeś w SARA.

Już kończę tą rozmowę, bo nie chce mieć dodatkowych punkcików na koncie, a poprzedni post musiałem napisać, bo mnie coś zalało.

lizałem ? byłem osobą , która dużo czasu poświęcała na frakcję i po kilku miesiącach dostałem awans o 1 rangę (jeszcze zastanawiali sie czy dać)  a taki danboss (nie urażając) siedział cały czas w domu i od tak 4 rangi naraz wzwyż ... To niezłe lizanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, mareczeq17 napisał:

lizałem ? byłem osobą , która dużo czasu poświęcała na frakcję i po kilku miesiącach dostałem awans o 1 rangę (jeszcze zastanawiali sie czy dać)  a taki danboss (nie urażając) siedział cały czas w domu i od tak 4 rangi naraz wzwyż ... To niezłe lizanie .

Napisał bym coś na Twój temat ale nie chce punktów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Akvez Nie znałem cię dobrze, ale nie raz pomagałeś mi jako pracownik SARA. Nic do Ciebie nie mam i nie miałem , szkoda że jednak dostałeś tego bana , no ale jak to mówią jak sobie pościelisz tak się wyśpisz, trzymaj się z Fartem gościu Do Zobaczenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin