Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na BartusieQ


dv.exe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Tata_Only*998 napisał:

Nie wyprzedza sie pojazdu ktory jedzie alarmowo to raz.

Dwa Pojazd uprzywilejowany ma prawo jechac srodkiem drogi, aby taki smeiszek jak Ty go nie wyprzedzil gdy w okolicy jest niebezpieczenstwo.

@Tata_Only*998 tu się zgodzę, że się nie wyprzedza, ale kiedykolwiek widziałeś pojazd gdzie jedzie po całej drodze bez urazy gdy nikogo nie ma a skąd wiesz, że jestem śmieszek :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spartakus, akurat,ja przeczytałem wszystko. Z jednej strony sami gubicie się w zeznaniach....co jest,że tak powiem totalnym absurdem,weźcie sobie ustalcie jedną wersję.

Po drugie to co @Tata_Only*998  napisał to się zgadzam w 100% .... Nie wiem,jak mogliście w ogóle  wyprzedzić to GBA ...

Niby jesteście również mundurówką to powinniście siebie nawzajem szanować,a  nie przeszkadzać sobie ...

* Po 4 sam pracuje w straży i nam również zdarzy się jechać środkiem drogi do pożaru,czy do wypadku,czasem nawet jeśli nikogo nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byliscie w tym momencie pojazdem uprzywilejowanym, gdybyscie jechali ekhem ALARMOWO GBA musialo by Wam zrobic miejsce na przejazd, z prostego powodu bo jechalibyscie szybciej. Jak juz wspominalem wyzej mieli prawo blokowac ruch jadac, zebyscie nie spowodowali wiekszego zagrozenia. Ja osobiscie za klamanie i gubienie sie w zeznaniach kulturalnie bym Was wyj... z tej pieknej frakcji jaka jest SAMD. Bo robicie im wrogow, a Safdy z Samdami odkad pamietam najlepsze ziomki. Wiec sie zastanowcie, czy warto brnac w to przyslowiowe go**o dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pitu112 ja w realu dla ciebie jestem tylko uczniem, który chodzi do 3 gim a nie strażakiem, ale byłem na paru akcjach nie w aucie tylko na rowerze goniłem i nigdy nie widziałem, żeby tak było 

szanuje twoja wypowiedz i podziwiam :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Spartakus napisał:

W tym, że się jedzie prawym pasem i kiedykolwiek widziałeś, żeby pojazd uprzywilejowany  tak sobie jechał ;)

PS w sumie ta skarga jest o taranowaniu a nie o wyprzedzaniu ;D

Nie mam już sił do was ;) Samo to ,że kręcicie ,wyprzedzacie ,odwalacie powinno być karane ;) Do tego śmiejecie się z nas jacy to my nie jesteśmy "wolni" sorry ale jak dla mnie to jeszcze żadnego mojego argumentu nie przebiliście ;) Co do lagów bardziej prawdopodobne było by już gdybym to JA miał laga i zjechał na lewy pas(Zakręt w lewo) niż wy 1.Nie wyprzedzając "bo jechaliśmy środkiem lub lewą stroną" 2. Wyprzedzając z lewej "Co widać na screenie" gdzie sam dajesz link następnie twierdząc ,że nie ma screena ;) Ośmieszacie się, ale nawet jeśli nie wolno jechać tym lewym pasem to potrafię przyznać się do błędu nie to co wy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Spartakus napisał:

 i nigdy nie widziałem, żeby tak było

No właśnie nie widziałeś ... a jednak komentujesz i brniesz w to dalej. No,ale cóż w życiu pewnie jeszcze nie jedno zobaczysz. Dobra kończę, @VEENQ coś z tym zrobi. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tata_Only*998 jeśli przeczytałeś wszystko to napewno widziałeś jak napisałem, że ,, Szanuje SAFD i nie chce mieć wrogów" 

po drugie glubie się ? Jeśli tak sądzisz to zobacz ja pisze sam i nie dążę wszystkiego napisać na dodatek na telefonie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Spartakus napisał:

@Tata_Only*998 jeśli przeczytałeś wszystko to napewno widziałeś jak napisałem, że ,, Szanuje SAFD i nie chce mieć wrogów" 

po drugie glubie się ? Jeśli tak sądzisz to zobacz ja pisze sam i nie dążę wszystkiego napisać na dodatek na telefonie 

I po raz kolejny nie masz racji, tak właściwie jeśli chodzi o gubienie się to chodzi o Ciebie bo BartusieQ się właściwie nie wypowiada a ty go bronisz wpadając w bagno mimo ,że nie byłeś kierowca ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin