Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Kuba0, Headshot, Hitty


hoopak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, BOCHA. napisał:

Po 2. Jak napisałeś zorganizowałem 3 osobowy skład, niestety w okolicy spawnu 2 z nas zakończyło nagle służbę. W regulaminie jast wyraźnie napisane że nie mogę sam jechać na wypadek więc napisałem do Ciebie na /pm że nie dam rady przyjechać.

Po1.@Props jeśli nie wesz to sie nie wypowiadaj

Po 2. Tu przyznaje racje @HiTTY nie wiedział jaki nick miał poszkodowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HiTTY Udupiać może nie udupiam, Ale wolałbym abyś się poprostu przyznał i źle postąpiłeś. 

I teraz tak, co do tego że "Wyszedłem z serwera" Jak tak czy siak nie byłem na służbie, Byłem z ekipą na kanale oraz za nimi jechałem i widziałem wszystko co się działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, BOCHA. napisał:

Jest pisana na mnie skarga więc sie wypowiadam.

Po 1. Jak napisałeś do mnie na /pm odpowiedziałem abyś napisał pod /112.

Po 2. Jak napisałeś zorganizowałem 3 osobowy skład, niestety w okolicy spawnu 2 z nas zakończyło nagle służbę. W regulaminie jast wyraźnie napisane że nie mogę sam jechać na wypadek więc napisałem do Ciebie na /pm że nie dam rady przyjechać.

Po 3. Gdybym miał skład to bym na 100% przyjechał i udzielił ci pomocy ponieważ zawsze staram sie odgrywać RP jeśli gracze tego chcą.

 

Bocha, skarga nie jest na Ciebie. Z mojej perspektywy Ty byłeś OK, poza tym, że można odpowiadać grzeczniej na pw ;).

5 godzin temu, HiTTY napisał:

@Props nie chce żeby ta skarga przerodziła w podpieprzanie swoich za przeproszeniem. Mówiłem ci już że zanim wyjechałem z bazy to zdążyłem ich zgubić, jednak jechali alarmowo. Co do tego co napisałeś, sam wyszedłeś wtedy z gry więc nie skomentuje.... 

Hitty, wiem, że masz wobec mnie spinę, wyraźnie to czuć. Ale wierz mi, że zwyczajnie wszyscy tak naprawdę jesteście "moi" czy tam "swoi". Piszę ją, żebyście się ogarnęli, nie chcę dla Was kar i proszę Zarząd o łagodne kary, upomnienia. Po prostu wyjaśnijmy, co nie zadziałało dobrze i co można poprawić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, hoopak napisał:

Hitty, wiem, że masz wobec mnie spinę, wyraźnie to czuć. Ale wierz mi, że zwyczajnie wszyscy tak naprawdę jesteście "moi" czy tam "swoi". Piszę ją, żebyście się ogarnęli, nie chcę dla Was kar i proszę Zarząd o łagodne kary, upomnienia. Po prostu wyjaśnijmy, co nie zadziałało dobrze i co można poprawić. 

hoopak, w pewnym sensie zaimponowałeś mi tym co napisałeś w tym momencie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając to wszystko mogę ująć to w kilku słowach, lecz nie zamierzam tego zrobić tutaj. Co do osób które się wypowiadały mam kilka zastrzeżeń, wypowiadajcie się grzeczniej i z kulturą osobistą. Decyzję jaką podjąłem jest to ukaranie tylko HiTTI'ego ponieważ tamte osoby na które też skarga została napisana nie dostały żadnej informacji, i nie widzę najmniejszego sensu ich karania. HITTY nie ważne czy jesteś w zarządzie czy nie, głównym celem SAMD jest niesienie pomocy medycznej dla graczy serwera 4life i musisz o tym pamiętać. Może i miałeś problem ze znalezieniem poszk. Wystarczyło tylko napisać np. (Przepraszam panowie jest tu was dużo kto jest poszk.) lub {BOCHA. kto wysyłał zgłoszenie} Mogłeś zadziałać na wiele sposobów. Co do jazdy za karetką, jeżeli chcesz popatrzeć sobie jak chłopaki odgrywają RP to nie widzę najmniejszego sensu jechania za nimi jako normalny pojazd, ponieważ same sygnały świetlne nic ci nie dają o czym powinieneś wiedzieć. Teraz informacja dla wszystkich. Pamiętajcie, wchodząc na służbę SAMD musicie pamiętać, że teraz wcielacie się w rolę ratowników, lekarzy i wielu innych osób, i nie jesteście tu sobie, aby sobie pojeździć tylko karetką na sygnałach, ale po to by odegrać super RP na wypadku oraz uratować życie osobie która odgrywa RP. Mam nadzieję, że zrozumieliście swój błąd. Więc karą dla HITTI'ego jest wpisanie ostrzeżenia do kary, zapamiętaj zawsze musisz pomóc. 

Główny Zarząd SAMD

@Niuniek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin