Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Konkurs... Wygraj i Ty ! [Winner] - WYNIKI !


Pi.....
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z gry : MrZatzymany

Ilość Lucky Point  : 9000 ponad

Coś o sobie : No to jestem Bartek oraz mam 16 lat. Aktualnie uczęszczam do 3 klasy gimnazjum w Olsztynie. Moja curka ma horom matke, a takie 150k na swierzaka sie przyda,  no i ogólnie kozak jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z gry Drayther

Ilość Lucky Point  : 1127

Coś o sobie : Ty no ja nie wiem jak tam ten mój nick zrogowaciały którego nikt nie umie wypowiadać. Generalnie to lubie komputry, gry strzelane i te pojazdowe wiesz o co chodzi mordo. Na 4 lajfa wbilem dokladnie 27.03.2015 a jakoś 22.10.2017 spotkałem jakiegoś zrogowaciałego Księdza który nie wybaczył mi grzechu i dostałem w zamian zerowanie :(. A tak to ja sie interere  motocyklami LwG! ogólnie ten motoryzacją, informatyką i codziennie na słke latam. 
Pochodzę z kuj. pomorskiego nie, to nie jest kujawski olej czy coś, nawet o tym nie myśl bo Ci plombe założe typie. Dobra kończę te opowiastke. Cya na serwerze!
Powodzenia! :D<3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nick z gry : even!

Ilość Lucky Point  :  2500 (rośnie)

Coś o sobie : Nazywam się Adrian, mam 14 lat i chodzę do 2 klasy gimnazjum. Jestem osobą "dosyć" wygadaną osobą która z łatwością nawiązuje nowe znajomości czy to w realu czy w różnorakich grach. Mieszkam w niewielkiej miejscowości o nazwie Osiek, w której uczęszczam do Gimnazjum nr 1 im. Władysława Jagiełły. Odnoszę się do ludzi z szacunkiem oraz szczerością, bardzo nie lubię chamskich ludzi którzy zawsze próbują się dowartościować gdy ucierają komuś nosa. Jestem człowiekiem który uwielbia pomagać ludziom w potrzebie, zawsze raz w miesiącu staram się przekazywać trochę oszczędzonych kieszonkowych na cel charytatywny. Moim największym zainteresowaniem jest Grafika Komputerowa w której staram się rozwijać swoje umiejętności. W wolnym czasie gram w gry, a najczęściej w MTA na serwerach RPG. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z gry : KryniQ

Ilość Lucky Point  : 7670

Coś o sobie : No co mam powiedzieć, mam 15 lat, ponad rok temu zacząłem grać na serwerze po długiej przerwie, interesuje się piłką nożną i motoryzacją. No jakieś autko lub pieniążki by się przydały :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z gry : L4MP3K

Ilość Lucky Point  : ~8000

Coś o sobie :  Witam, mam na imię Kacper i mam 15 lat. Uczęszczam do klasy 3 gimnazjum.  Mieszkam w niewielkiej wsi w Województwie Pomorskim około 50km od gdańska. Jestem miłym,inteligentnym oraz ambitnym człowiekiem. Zawsze dążę do postawionego sobie celu, nie zwracając uwagi na przeciwności losu, które chcą przeszkodzić mi w zdobywaniu moich celów. Ogółem jestem dość opanowanym chłopakiem, lecz jak każdego da się mnie wybić z równowagi. Mam bardzo wielkie poczucie humoru co raczej wiedzą ludzie przesiadujący ze mną. Jestem przyjacielski, nie mam problemów w nawiązywaniu nowych znajomości a wręcz przeciwnie. Mam dobre wyniki w nauce oraz nie ma problemów z moim zachowaniem. Moim Hobby jest Motoryzacja, Informatyka (nie tylko gry komputerowe) oraz Piłka nożna. W wolnych chwilach zajmuję się Mapowaniem w map editorze (mapowałem m.in. Bazę SARA czy też Bazę SAMD). Lubię się rozpisywać, tworzyć artykuły lub zwięzłe, rozwinięte wypowiedzi. Interesuję się również Geografią i Historią. Co do cech dodam że zawsze jestem pomocny i można na mnie liczyć, kiedy tylko zdarzy się okazja dążę z pomocą. Jestem dodatkowo osobą rygorystyczną, Jeżeli czymś się zajmuję , to robię to na poważnie. Myślę że przedstawiłem swoją osobę z dobrej strony, nie będę dalej kazał wam czytać mojej autocharakterystyki. Mam nadzieję że przekonałem was do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z gry : RockstaR.

Ilość Lucky Point  : 302.

Coś o sobie :Zwę się Norbert, mam 13 lat. Jestem artystą totalnym: piszę wiersze i opowiadania, gram na klawiszach, komponuje, trochę rysuję. Mam obsesję na punkcie kotów, Lubię sport, jeżdzę na rowerze, lubie grać w piłkę nożną, na wiosnę zepnę tyłek i będę biegał. Ciągle chwytam się nowych zajęć, a to industral dance, a to majsterkowanie, a to gry komputerowe, jednocześnie szybko się wszystkim nudzę. Wyglądam jak najbardziej typowy chłopak. Moja ulubiona muza to Trap, po trochu integruję się z subkulturą cyber goth. Nie mogę się zdecydować, jaką religię wyznaję, ale najbliżej mi do poganina. Lubię dziewczyny...Lubie sprytnych Piotrków. chyba tyle xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z gry : c0veR

Ilość Lucky Point  : 7499

Coś o sobie : Jestem uczniem I klasy technikum Tele-Informatycznego , jestem osobą miłą , cierpliwą , lubiącą pomagać innym . Interesuję się grami komputerowymi jak i samymi komputerami ;) , oraz sportem a przede wszystkim piłką nożna i koszykową.

 

Życzę szampańskiej imprezy sylwestrowej jak i szczęśliwego nowego roku ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z gry : TheBlueAspirant

Ilość Lucky Point  : ok. 2000

Coś o sobie : Jestem Kacper, jestem miły , kochany , oczywiście skromny(PS: wszystkie laski na mnie lecą xd) Uwielbiany, stanowczy, nie zdecydowany jak kobieta, mam poczucie humoru. Lubię siedzieć na toalecie i patrzyć jak inni ulepszają Sandkinga , lub wydają 150k w gotówce lub kupują 4 P + na 30dni xd (ps: to był zbieg okoliczności że akurat takie są nagrody) A tak serio to jestem raczej pogodną osobą która lubi znajdować nowych przyjaciół typu Pitu112. Jestem osobą dość tolerancyjną i lubię ryzyko a najbardziej ryzyko w hazardzie(ps: przewaliłem wczoraj 10k na kasynie xd) No i chyba to by było na tyle. Mam nadzieje że wygram. Albo chociaż zyskam przyjaciela :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin