Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pożegnanko Hashashins


Hasha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak już mówiłem od dłuższego czasu postanowiłem odejść z serwera, tak też zrobiłem. Razem z wami na serwerze spędziłem ponad rok. Wiele osiągnąłem, poznałem wiele naprawdę fajnych ludzi oraz kilku fałszywych. Na serwerze spędziłem ponad 850h dla niektórych dużo dla innych mało, dla mnie osobiście wystarczająco dużo. Teraz chciałbym wymienić kilkanaście osób:

@Tigerro - dobra morda, z którą się trzymam prawie od samego początku, papa BOT

@ciacho191 - najlepszy szef na świecie, kontakt mamy

@NinjaSS - ty mały oszuście nadal czekam na tego perka to już rok...

@Syriusz* - najlepszy ćpunek i policjant na serwerze, najlepsze ucieczki mananą, mamy kontakt papa

@YankeeS - najlepszy support oby tak dalej, powodzonka, ICOTERA

@Kasztan* - Kasztaniak dej no flipa haha, papa

@Domi* - Domi* to Jarzun. 

@Taboret - Tabi więcej razy prawka nie trać bo nie będę Cię już woził, kontakt mamy trzymaj się

@Hrvdziu. - Wiem, że jesteś upośledzony i wybaczam ci to, papa wariat :)

@ENOMEK. - jak miałeś adm to mogłeś być moim kolegą teraz nie mam z Ciebie żadnych korzyści, pap :)

@dv - ja to Cię nawet lubię, trzym się strażak :D

@KOVPL - MUJ KOV MA NA IMIĘ GUSTAW, trzymaj się Kovik 

@KRISU. - pasterka AUUU, do kiedyś SZMITUS

@Kucin - nagrywaj dalej Kuciapa, papa

@Jxliaa - dobra koleżanka z chatu p+, papatki

Także to tyle z mojej strony. Widzimy się albo w nomy roku albo nigdy haha :D PAPA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin