Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Żegnam :(


m3f1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciał bym ogłosić iż odchodzę z serwera dlatego że po prostu nic nie mam. Najzwyczajniej w świecie poszedłem do kasyna po czym wydałem tam moje ostatnie 320k. Pewnie dostane bana za pewien dług.

CHCIAL BYM PODZIEKOWAC I WSPOMNIEC O PRAU OSOBACH:

KILLER^_^ - Jesteś spoko, akcje na DM były kozackie, zawsze mi pomagałeś, fajnie mi się z tobą gada. Jestesmy w kontakcie na mumble będę codziennie.

Mush* - Jestes kolejna spoko osoba, akcje na DM kozak, fajnie się z tobą gra w inne gry. Jestesmy w kontakcie na mumble będę codziennie.

Maczeta - Jestes tez spoko osoba, akcje na DM kozak, fajnie się  z tobą gada. Jestesmy w kontakcie na mumble będę codziennie.

Terrorysta - Fajne akcje, dobrze strzelasz na DM, wzbogacaj się tam na autkach. Jestesmy w kontakcie na mumble będę codziennie.

WujekGoogle -  Jestes fajna osoba ale popełniasz wielkie błędy. Jestesmy w kontakcie na mumble będę codziennie.

Davio|JG| -  Kupuj tego BULLETA i rób go tam FT! Jestesmy w kontakcie na mumble będę codziennie.

gajosek12345 - Troche mnie poniosło, sorry za to, graj i rozwijaj się!

CAŁE SAPD -  JESTESCIE SUPER, SZKOLCIE NOWYCH I ZATRZYMUJCIE INNYCH, POSCIGI MACIE KOZAK. UWIELBIALEM Z WAMI SIE BAWIC I ZAKANCZAC TO NA DM LUB W JAIL :)

ADMINISTRACJA RCON - NO TE ZAROBKI x2 TO DOBRE SA. TYM PRZYCIAGNIECIE GRACZY! DODAWAJCIE NOWE AKTUALIZACJE NA SERWER!

ADMINI - BANUJCIE TYCH CO ŹLE ROBIĄ, URZYWAJA PSC DO TEGO ABY SIE WZBOGACIC! POWODZENIA!!!

SUPORTERZY -  POMAGAJCIE INNYM!

 

JAK WBIJE NA SERWER TO NA CHWILĘ, GDY DOSTANE BANA I ZEROWANIE MOŻE ZACZNE OD NOWA GRE NA TYM PIEKNYM SERWIE.

SPEDZILEM Z WAMI - 672h

BYLEM Z WAMI OD - 2017-06-03

PID MIALEM - 89640

LP MIALEM - 5487

MAJATEK BARDZO MAŁY BO OKOŁO 320k ALE CALY WYDALEM W KASYNIE.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin