Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[WYJASNIENIE] Tematu o Iguanie , KRISU , YankeeS


Neon.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo serdecznie tej wspaniałej nocy!,

Na wstępie chciałbym pokazać wam, ze mam jaja i opublikować to publicznie wiec do boju!,

W TYM MOMENCIE ROBIE Z SIEBIE BŁAZNA DEBILA NIE WIEM CO JESZCZE, ALE CHCE POKAZAĆ ŻE MAM JAJA I DOJDZIE MI COŚ MĄDREGO DO MOJEJ PUSTEJ GŁOWY.

Sprawa się zabrała za gór i lasu, krótko mówiąc nagadałem takie głupoty ze się w głowie nie mieszczą. Temat toczy się o Iguanie KRISIE i Rycha57.Siedziałem na mumblu i przez długi czas słuchałem rozmowy Rychy57 z innymi, i postanowiłem wbić na kanał niżej do dwóch osób i powiedzieć im, ze Rycha liże za przeproszeniem du**ę.Wbiłem i to zrobiłem, powiedziałem również że twierdzą to nawet inne osoby typu Iguana i KRISU, lecz to nie całkiem wielką zmyślona nie prawdą.Odwaliła mi taka palma, ze nie wiem co.Nagadałem na Iguanę i KRISA tak głupio ze nie mogę na siebie patrzeć. Nie wiem co ja zrobiłem po prostu, wyglądało to jak bym chciał ud****ć swoich najlepszych kolegów.Oni nic nie mowili a na dodatek jest rekrutacja i nie chciałbym im zrobić pod górę. Iguana to mój bardzo dobry kolega i wiem ze mu bardzo, ale to bardzo zależy i chciałbym mu pomoc a zwaliłem tak sytuacje, jak nie wiem. Lipa totalna, Krisu tak samo, przepraszam was ale naprawde nagadalem glupot ja nie wiem znacie mnie nie którzy a nie którzy nie, i ja mam naprawde czasami takie jazdy XD, też się zdziwiłem ze wydały mnie dwie osoby do których mialem najwieksze zaufanie na tym serwerze, ja was nie sprzedałem nigdy, ale wy mnie właśnie tak ;/,

jeszcze raz przepraszam a najmocniej Ryche za glupoty,

Iguana-Przepraszam bardzo, ale to bardzo ciebie za mojezalosne zachowanie, odwalilem takie bajery a jestes moim najlepszym kolegom,

KRISU - Na mumble odkręciłem sprawę z Enomkiem, a w grze to jeszcze postaram sie odkrecic mocniej,

Rycha57 - Nagadalem, bo nagadałem, przepraszam:^, nie wybaczysz, bo wiem ze teraz sie wkurzyles, ale chce mieć to za soba i podać ci reke ;D

Chciałbym ZAMKNĄĆ TĄ SPRAWE I ZEBYSCIE NIE PATRZYLI NA IGUANE I KRISA INACZEJ PONIEWAŻ SĄ TO SPOKO OSOBY, JA POPROSTU DALEM NOGI I TYLE W TEMACIE, JAK ZAWSZE ;/

Przepraszam was najmocniej za cala sytuacje i zycze wam,

UDANEGO SYLWKA, Dużo ZDROWIA / SMIECHU / HAJSU / ZNAJOMYCH,

I TU TAKI WIERSZYK:

Niech szampan strzela
Niech szczęście Cię rozpiera
Nowy rok za chwil parę
Dobrze się baw w tym karnawale!

NOWY ROK I JA SIE ZMIENIAM MAM JUZ TE 15 LAT I CHYBA PORA ZMIENIC SIE NA LEPSZE NIECH 2018 BEDZIE MOJE <3,

Pora sie odmienic, wkoncu mam te 15 lat i pora przestać być najgorszym rodzajem czlowieka czyli - Błaznem,

No dajta mi tą ostatnia szanse <3

Pisze to, ponieważ YankeeS dał mi warunek, przez który będę pisał swoja KARE!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin