Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[MODEL] Przejazd nieopodal doherty


Frixo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Support

** Burmistrz miasta San Fierro ogłosił przetarg na remont starego, zniszczonego przejazdu podziemnego **

** Kilku śmiałków - amatorów - postanowiło zabrać się za wykonanie tego zadania **

** Mija dzień za dniem, śmiałkowie po kilku tygodniach pracy nad remontem kończą pracę **

** O to ich efekty **

ZD6zPAn.png

p8oMolR.png

Izd3XXf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support
1 minutę temu, .bati_ napisał:

pomalowales to po prostu ;-;

"** Burmistrz miasta San Fierro ogłosił przetarg na remont starego, zniszczonego przejazdu podziemnego **

** Kilku śmiałków - amatorów - postanowiło zabrać się za wykonanie tego zadania **

** Mija dzień za dniem, śmiałkowie po kilku tygodniach pracy nad remontem kończą pracę **

** O to ich efekty **"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Frixo napisał:

"** Burmistrz miasta San Fierro ogłosił przetarg na remont starego, zniszczonego przejazdu podziemnego **

** Kilku śmiałków - amatorów - postanowiło zabrać się za wykonanie tego zadania **

** Mija dzień za dniem, śmiałkowie po kilku tygodniach pracy nad remontem kończą pracę **

** O to ich efekty **"

dobra rozumiem, czyli remont to pomalowanie tunelu w 30 sekund. Nie zrozum mnie źle frinkso ale takie średnie to jest, chociaż miłe dla oka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support

Chciałem zrobić coś na wzór tego co było jakoś w 2015, gdzie tunel był zamknięty, zostale wykonane prace, a potem wznowione. Nigdzie nie napisałem że pracowałem nad tym od urodzenia, tym bardziej że mam świadomość że dziecko 5 letnie może to zrobić w kilka chwil :P robiłem to z myślą aby była jakaś zmiana, niekoniecznie jakaś mega, tak jak wspominacie - jest to mile dla oka, dodatkowo w barwach 4life. Wstawiam to tu bo może akurat się uda coś wprowadzić na serwer. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin