Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[Propozycja] Nowa giełda


FokaBezOka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, otóż mam propozycję dotyczącą stworzenia giełdy w przedziale od 25k do 100k. 

Schemat wyglądałby następująco:

2Ap1smT.png

Dlaczego?

Odpowiedź jest dość prosta, już nie będę wspominał o tym, że jest mało przestrzeni na starej lv ale chodzi także o to, że trochę lipnie to wygląda, że na tej giełdzie znajdują się osoby, które szukają coś do 50k a także osoby, które chodzą w poszukiwaniu za czymś do 200 czy 250k. Bardzo często widać spiny między tymi graczami, jeden jednego od biedaka, drugi drugiego od handlarza psc. Nie ukrywajmy ale dziwnie wygląda to, że zr'ka z upami stoi obok perenniala up2 czy też manany ze spoilerem... Moim zdaniem należałoby tych graczy podzielić na dwie osobne giełdy, wtedy każdy znajdzie coś dla siebie oraz każdy z każdym lepiej się dogada. Co do lokacji giełdy pomysł mam na LS koło lotniska/portu, zdjęcia wrzucam na dół, wystarczyłoby tylko usunąć magazyny, które podejrzewam, że wy dodaliście, bo nie widziałem ich na podstawie mapy, chyba, że się mylę. Co by nie było, nawet jak nie to miejsce to jakieś inne, to już zależy od waszej kreatywności.

UBCIr5w.jpg

 

Liczę na jakieś popierające komentarze, wypowiadajcie się śmiało, im więcej się nas udzieli tym większy zasięg do administracji złapiemy! Pozdrawiam wszystkich graczy 4life.pl, całe grono administracji oraz moje perełki meneli :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alternatywa dobra, przede wszystkim w LV się znajdują 2 giełdy i przez to w tym mieście są lagi przez to, oraz Linden Station taka lipna miejscówka, ponieważ jest tam mało miejsca, ale również LS jest nie doceniane i jest tam dużo pożytecznego miejsca i może wreszcie miasto te by odżyło :) Jak najbardziej na TAK, wiedz też że będą pisać że to nie dział do propozycji, ale niestety trzeba coś z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie ma takiego działu to dlaczego to piszesz?

a tak poza tym. Kiedyś już słyszałem, że do Los Santos zbytnio nic nie będzie dodawane ze względu na strefe DM
Dlamnie nie potrzebne tak jak kiedyś, że wszyscy siedzieli na giełdzie SF zamiast LV. 

Jeżeli by trzeba, służe pomocą w wykonaniu giełdy na map editorze

i jak masz przedział cenowy 25k-100k to myślę, że ludzie mający auta za 90k wystawią za 100k na giełdzie LV a jak przyjdzie co do czego to opuszczą cene ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 minutę temu, Davlo napisał:

Jeżeli nie ma takiego działu to dlaczego to piszesz?

a tak poza tym. Kiedyś już słyszałem, że do Los Santos zbytnio nic nie będzie dodawane ze względu na strefe DM
Dlamnie nie potrzebne tak jak kiedyś, że wszyscy siedzieli na giełdzie SF zamiast LV. 

Jeżeli by trzeba, służe pomocą w wykonaniu giełdy na map editorze

Piszę tutaj dlatego, że zapoznałem się z regulaminem tego działu i jest on także do zamieszczania propozycji :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin