Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[MAPA] Upiększenie Pershing Square.


Frixo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Support
1 godzinę temu, .bati_ napisał:

błagam cie, fps będą znikać jak wieża wtc

Ogólnie, obiektów jest ok. 350. Podczas samej rozgrywki na mp, chodząc po całym placyku nie zauważyłem spadku ani jednego FPS'a (w moim przypadku). Ja rozumiem że ktoś może mieć kilka FPS na Doherty, ale chyba czas na zakup lepszego PC'ta ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Frixo napisał:

Ogólnie, obiektów jest ok. 350. Podczas samej rozgrywki na mp, chodząc po całym placyku nie zauważyłem spadku ani jednego FPS'a (w moim przypadku). Ja rozumiem że ktoś może mieć kilka FPS na Doherty, ale chyba czas na zakup lepszego PC'ta ;-)

ja tam będę z 40 miał, gorzej z graczami mającymi "wooden pc"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, .bati_ napisał:

zobacz ile tam jest roślinności nasrane. Gra będzie tam wyglądać jak na KGP w LV.

ile tam jest obiektów ogólnie?

Chłopie od kiedy ilość obiektów wpływa na ilość fps próbujesz zabłysnąć a twoja wiedza jest mizerna.

Kgp lv i lagi = ilość pojazdów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, kalahim napisał:

Chłopie od kiedy ilość obiektów wpływa na ilość fps próbujesz zabłysnąć a twoja wiedza jest mizerna.

Kgp lv i lagi = ilość pojazdów.

 

to postaw sobie 1500 drzew i wejdź tam, zobaczymy czy klatki dalej będą takie same

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support

I tu cię zaskoczę!

Przed chwilą sprawdziłem to co napisałeś wyżej, w przypadku postawienia 1500 boxów, fps'y były dalej na poziomie 99/100

wapWmSr.png

---

ySnFm5v.png

 

Dopiero po dodaniu kolejnych 1500 obiektów (drzew) fps'y spadły do 60/70, dodatkowo zaczęły zanikać skrzynki i drzewa w zależności od tego pod jakim kątem staniemy.

grloSwn.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, .bati_ napisał:

to postaw sobie 1500 drzew i wejdź tam, zobaczymy czy klatki dalej będą takie same

Sorka nie gram na kalkulatorze.

Frixo wyjaśnił ci już wystarczająco mam nadzieję że następnym razem jak zaczniesz swoje głupie dogryzanie pod projektami pomyślisz 2 razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin