Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Papa ;(


ProQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka wszystkim postanawiam odejść z serwera, ponieważ znudziło mi się MTA. Mam nadzieję, że kiedyś wrócę. Teraz wymienię pare osób z którymi spędzałem miłe chwilę na serwerze.

@Grabsioo|ZawieszkaGra| - Mordko Dzieki za wszystkie chwile spędzone na serwerku <3 Trzymaj się kontakt jakiś jest !

@KRISU. - Ahh Krisek Krisek bez jajek, dzieki mordo za wszystko, mamy kontakt, więc csik grany będzie !! <3 

@bueno - Świrze Ty mały 3maj się mamy kontakcik więc gitarka !! <3 Dzieki za wszystko !

@Iguana - Iguancia Ty Youtuberze dzieki za wszystko kontakt jest pjona ! <3

@ciacho191 - Ciacho mordeczko !! Dzięki za danie mi szansy w TSA !! i za wszystko Strzałka ! <3

@iwo11 - Rybcia mordko trzymaj sie dzieki za wszystko, kontakt jest to najważniejsze <3

@SP3NSER - Spensi te nasze drifty wieścatem ajj dzieki mordo za wszystko 3maj sie ! <3

@Jojtek01 - Jojtuś dzięki za wszystko, trzymaj się i powodzenia w zarządzie skarb kontakt jest !!! <3

 

Już na mnie czas Trzymajcie się wszyscy miłej gry !!! <3

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin