Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pa Pa!


desu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Yo! 
Nie będę się i tu rozpisywać, dużo na głowie sprawy rodzinne oraz duży przypał na głowie nie pozwala na kontynuowanie rozgrywki na 4Life...
Podam te najlepsze mordy z którymi czas na 4Life mijał zaje*ście <3 
PS: Wrócę na pewno, nwm kiedy :/ 
No to jedziem! 

@NafukanY. - Jesteś na pierwszym miejscu menelu <3 Dzięki tobie poznałem całą ekipe odwalaczy oraz dużo innych osób XD. Najlepsza Morda jaką mogłem poznać. ( PS: wiem że już nie grasz na 4Life, ale mam nadzieje że jak wrócę to też będziesz ) nwm co napisać jeszcze, mógłbym książkę pisać o tobie XD <3 Kontakt jest! <3  Dzięki za wszystko <3 


@GyCeK - Mordo, heh drugi najlepszy ziom jaki był na 4Lifie... stary dzięki za wszystko, za te pościgi które robiłeś <3 i to z tobą mogłem pogadać o wszystkim <3 Najlepsza Informacja na którą się zesikałem prawie to Milion na miesiąc XD wiesz o co chodzi XD Ale ciiiiiii... Ściany mają uszy, Tak przepraszam cie za Sultka że był na PP itd chciałem ci ten hajs oddać no ale czasu nie mam zbytnio jeżeli jest możliwość to żeby @XQward - przelał ci z mojego konta na twoje ten hajs a dokładnie 30k jeżeli nie, to wejdę jak znajdę czas wariacie i ci dam te siano <3 Pisz PW! <3


@CiasteK* - Ekipa odwalaczy <3 3maj się tam Mordo <3 

 

@SoCz3Q - Ekipa Odwalaczy <3 3maj się Wariacie <3 



@XQward - Nie pal tyle, kappa XD  <3 ;D 

 

No i tam Ekipe Serwera itd. :)


Oraz jeszcze raz całą Frakcje SARA! 3majta się Wszyscy! <3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin