Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pomoc z przeglądarką Chrome


Zebra
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,

otóż od samego początku użytkowania nowego komputera mam pewien problem, a mianowicie Chrome z każdym ponownym uruchomieniem komputera mnie wylogowuje ze wszystkich stron tj. forum, facebook czy yt.

Wszystko w ustawieniach mam tak jak powinno być, kilkakrotnie je resetowałam, reinstalowałam Chrome - nic nie pomogło.

Szukałam o tym na innych forach, na samej stronie pomocy Google, ale z reguły nikt nie znalazł na to odpowiedzi, albo wątki po prostu były nieaktywne, a sprawa jest irytująca, bo na niektórych stronach mam logowanie dwuetapowe. 

Ktoś, coś? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką masz wersję Chrome? Jak najnowszą wersja to nie powinno się tak dziać jak to opisałaś.

Pierwszy raz spotykam się z takimi słowami odnośnie wylogowywania z Chrome gdzie Chrome, to najlepsza przeglądarka z wsystkich przeglądarek razem wziętych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator RCON
Godzinę temu, Brucee napisał:

Czy te opcje masz odznaczoną ? 

S9Ttw5D.png

Dodatkowo możesz spróbować też tej opcji i daj znać w razie czego.

8hTPJno.png

To nie jest żadna opcja, to po prostu jednorazowe usuwanie danych przeglądarki, nie ma to znaczenia. 



Co do tematu: 
Wejdź w Ustawienia, rozwiń ustawienia zaawansowane, następnie ustawienia treści -> Pliki Cookie
Jeżeli pierwszą opcję masz odznaczoną to ją zaznacz, w przeciwnym wypadku sprawdź czy nie masz blokowanych stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ZbyK.gg napisał:

Reinstalacja systemu :D 

niee skoro komputer nowy to po co reinstalować system? jeszcze jak ma być piracony to już w ogóle ta "rada" jest bez sensu

co do sprawy, na innych przeglądarkach to samo czy tylko chrome ma taki problem? spróbuj pobrać operę (najlepsza przeglądareczka) i zobacz czy ogarnie
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin