Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Druga baza dla SAMD


Sedzik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, oto znów ja! Tym razem całkiem inna lokalizacja bazy i całkiem inne wykonanie, bowiem posiedziałem trochę dłużej przy namyśle jak baza mogłaby wyglądać. Na myśl mi wpadło to co zobaczycie na screenach. Usunąłem kościół w SF, dodałem szpital.
Informacje do SS'ów:
1. Niebieskie blipy nie są oskryptowane, są tam tylko by pokazać gdzie mogłyby znajdować się wejścia i wyjścia.
2. Budki na dachu oznakują po prostu wejście na dach.
3. Posesja jest ogrodzona takim specyficznym ogrodzeniem.
4. Dodałem kilka krzaczorów żeby nie było pusto.
Mi się dużo bardziej podoba od poprzedniej bazy ale...
... wam się nie musi podobać. Oceniajcie, krytykujcie!

SS: https://imgur.com/a/iuDCh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Rother napisał:

Powiem tak lokalizacja jest zawalista!! Co do wykonania sam wjazd okej ale juz na parkingu za pusto. I te budki na dachu troche takie :/  Ale pomysl super!! (Moze jak zrobisz interior dasz to do przetargu na baze SAMD?)

 

 

Interioru nie zrobię bo nie umiem, tzn umiem ale to dobrze by było coś wymodelować, alee... nie chcę się za to zabierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin