Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wulkanizacje.


MaReCKi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym poruszyć temat wulkanizacji.

Chodzi mi o to ze są tylko 2 wulkanizacje w Las Venturas oraz San Fierro.
Gdyż też dużo ludzi mieszka w Los Santos nie ma tam wulkanizacji.
Chodzi mi o to czy nie mogła ona by zostać dodana w tym mieście a mianowicie w dzielnicy "El Corona" - Dokładnie w tym miejscu. (https://imgur.com/a/IQSdF).

Chce dodać od mieszkańców Los Santos (Sam mieszkam w tym mieście oraz nie chce zmieniać domku).
Że jest to na prawdę bardzo uciążliwe gdy ma się wszystkie koła przebite i z Los Santos jechać do San Fierro czy Las Venturas.
Rozumiem odpowiedź od was może być taka żeby wezwać lawetę czy poprosić o wytepanie pojazdu do przechowywalni pojazdów.
Ale co z tego gdy miałem ostatnio sytuacje nie było nikogo z SARA ani z Administracji.
Niestety musiałem się bujać pojazdem aż do Las Venturas. Aby wymienić przebite opony na nowe.

To jest moja propozycja dodania tego do Los Santos.

Dla nas mieszkańców oraz dla ludzi którzy lubią odwiedzać Strefę DM.
Bo gdy koła zostaną przebite to można bez problemu to wymienić.


Dziękuje ode mnie pozdrawiam MaReCKi 

:*   :D  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE. Jeżeli macie przebite opony to możecie sobie wezwać lawete SARA. Od tego oni są. Wjeżdżacie specjalnie na DM, gdy SAPD przeprowadza jakąś akcje. W momencie przebicia wam opony, byście jechali raptem kawałeczek i naprawiali opony, po czym znowu by odwalanie bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MaciekMaster69 napisał:

Jestem na NIE. Jeżeli macie przebite opony to możecie sobie wezwać lawete SARA. Od tego oni są.

 

22 godziny temu, MaReCKi napisał:


Rozumiem odpowiedź od was może być taka żeby wezwać lawetę czy poprosić o wytepanie pojazdu do przechowywalni pojazdów.
Ale co z tego gdy miałem ostatnio sytuacje nie było nikogo z SARA ani z Administracji.
Niestety musiałem się bujać pojazdem aż do Las Venturas. Aby wymienić przebite opony na nowe.



 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MaciekMaster69 napisał:

Jestem na NIE. Jeżeli macie przebite opony to możecie sobie wezwać lawete SARA. Od tego oni są. Wjeżdżacie specjalnie na DM, gdy SAPD przeprowadza jakąś akcje. W momencie przebicia wam opony, byście jechali raptem kawałeczek i naprawiali opony, po czym znowu by odwalanie bylo

Wszyscy są na tak ale oczywiście członek SAPD musi być przeciwko. Wymiana opon 5 minut po pościgu to w ogóle 0 RP i oszustwo, natomiast wasze walenie w drzewa przy prędkości 220 km/h oraz jak się zdarzało oszukiwanie systemu w celu dowiadywania się o miejscu przebycia szukanego to już nie. Mógłbyś się przynajmniej raz nie wypowiadać jako typowy sapd tylko jak normalny gracz.


Ja uważam, że powinna powstać wulkanizacja w LS, bo sam mam dom w Los Santos i to na pewno pomogło by w funkcjonowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin