Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[L/S/W] Pierwszego Uranusa na Serwerze (ID 610)


adus12135
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Uranus
ID: 610 ( Z tego co wiem pierwszy na serwerze ) 
Pojemność silnika: 1.8
Przebieg pojazdu: 9k z hakiem
Dodatki: To tak Uranusik ma UP1 za 50k | Lampy za 145k,Licznik za 17.5k,Podwójną atrapę nitra,Full Tuning Visualny ( A w jego skład wchodzą : | Zderzaki - Przód i tył | Progi | Wloty | Felgi pomalowane pod kolor lamp i licznika | Spojler ID 1164 | ).Pojazd posiada również inne dodatki między innymi: Ogranicznik,Wykrywacz Fotoradarów,Cb Radio i Stereo.

Cena: Licytacja od 250k   MP:5k    Kt: 400k
Coś od siebie: Pojazd super się prowadzi,ma super przyśpieszenie,dobrze driftuje, i ma niezły v-max około 195-198km/h wystarczająco,żeby się rozbujać na autostradach :P Autko jest mocno odpicowane,według mnie jest bardzo urokliwe i śliczne,w dodatku ma niskie ID i jest pierwszym Uranusem na serwerze,więc napewno świetnie by uzupełnił kolekcje nie jednemu kolekcjonerowi,ale także może posłużyć do "szpanu" każdemu graczowi,który nie zbiera aut na ID :D. Jeśli oferty mnie nie zadowolą to pojazd zostanie u mnie i będzie czekał na lepsze czasy pod kocykiem. :-)
SS’y:  Jeśli ktoś chce obejrzeć pojazd w pełnej okazałości prawie od każdej możliwej strony to polecam link >>>> Cała duża sesyjka

A tu kilka przykładowych ssów :D 

Z włączonymi pod f10 opcjami karoserii pojazdów:

Spoiler

5a9b01980d2cf_Zdjcie.jpg.bfae1c036d3fd84eec9416d2125553bb.jpg

A tu bez:

Spoiler

5a9b02431ba53_Zdicie3.jpg.59dbd2e4b6eefb19db175c8936044635.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kacper5 napisał:

ok widze dam 

MODEL: yosemite 

ID:20503

POJEMNOŚĆ SILNIKA:1.6

PRZEBIEG POJAZDU :2070km

DODATKI:felgi,up1,up2,hydra,lpg ,ogranicznik i dopłące 40k

Widzisz od ilu jest cena wywoławcza,a łącznie mi ledwo 200k dajesz w tej ofercie. I odrazu dodam,że jeśli chodzi o wymianę to jedyne oferty jakie rozpatrzę to pojazdy marki: Elegy,Sultan z silnikiem 1.8+ na jakimś tune lub Banshee 1.6+ ,ale głównie chciałbym gotówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, adus12135 napisał:

Widzisz od ilu jest cena wywoławcza,a łącznie mi ledwo 200k dajesz w tej ofercie. I odrazu dodam,że jeśli chodzi o wymianę to jedyne oferty jakie rozpatrzę to pojazdy marki: Elegy,Sultan z silnikiem 1.8+ na jakimś tune lub Banshee 1.6+ ,ale głównie chciałbym gotówkę.

no nie jeszcze wczoraj miałem sultana 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kacper5 napisał:

no nie jeszcze wczoraj miałem sultana 

Ale dziś już nie masz i jeśli chodzi o sultana i elegy 1.8 to chciałbym,żeby miało full visu i up1.A co do banshee może być czyste. Ale tak jak wspomniałem gotóweczkę przyjmę najchętniej,a jeśli nikt mi nie da tego co oczekuję to Uranusik ze mną zostanię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin