Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Ciperek ostrzega 4life "Drogi supporcie 4life , wy nie wiecie z kim współpracuje"


*Gagatek*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Drogi supporcie 4life , nie wiecie z kim współpracuje , z ludźmi którzy mogliby wykupić na MTA jakieś 40% udziałów , więc jeżeli będziecie mi dalej szkodzić drodzy przyjaciele , bo na razie jesteśmy przyjaciółmi ja rozumiem że wam się nie podoba moje zachowanie , spoko to jest wasz portal i się dostosowuje do waszych zasad , ale drogi supporcie 4life nie wiem czy wy sobie zdajecie sprawę ale ja już wam namieszalem w tej plarformie że jak dalej zaczne mieszać a uwierzcie mi że mam do tego dużo siły psychicznej , fizycznej , duże wsparcie u ludzi namieszam wam tutaj jeszcze bardziej niż wam się wydaje  jak będę chciał to ogarne ludzi co wykupią 40% udziałów i te serwery będą moje. Uwierzcie mi że to jest ku**a realny plan. Do widzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator RCON

XD

To MTA na giełdzie jest? xd

1. 40% udziałów to nie 100%, nie daje ci to własności nad serwerami.

2. Serwer jest urządzeniem które w naszym przypadku należy do OVH a wynajmowane jest przez SVPJ.

3. Oprogramowanie należy do właścicieli serwerów i tylko oni mogą je sprzedać/udostępnić, nie należy co MTA 

 

siemanko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin