Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[Model] Warsztat wulkanizacyjny Angel Pine


yngpiti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko! :D 

Jako że wczoraj po południu nudziło mi się a miałem ochotę coś wymodelować, to postanowiłem zabrać się za to, co nie dawno zostało dodane na serwer czyli wulkanizacje :D

W San Fierro warsztat wulkanizacyjny moim zdaniem nie wygląda dobrze jak na nowość :P

Moją pracę postanowiłem wykonać w Angel Pine. Jeśli mi się uda i praca zostanie dodana to chciałbym troszkę odciążyć San Fierro, poza tym ten budynek nie pasował mi po prostu wśród wysokich bloków w SF. 

Mój model zawiera 2 stanowiska robocze,  pomieszczenie dla "pracowników" i magazyn - które spełniają tylko funkcję ozdobną :) 

Cały model dopełniłem kilkoma obiektami z ME, np. parking czy umeblowanie wnętrza. 

Na stanowiskach roboczych nie rozłożyłem oryginalnych obiektów z mechanika na "odwal się", lecz postanowiłem ładnie rozdzielić je w programie i poukładać - są teraz modelem tak samo jak cały budynek. Czas, w jakim stworzyłem warsztat to +- 11 godzin :P 

Zapraszam do oceny! :) 

Spoiler

qjuVBPr.jpg

Spoiler

8Qpag6l.jpg

Spoiler

A8flige.jpg

Spoiler

fQwnUpG.jpg

Spoiler

R4D0X6x.jpg

Spoiler

2LqrL63.jpg

Spoiler

1ghqJpV.jpg

Spoiler

2kl2XHK.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin