Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pożegnanie by Kibolek


Zebra
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemaneczko, a zarazem żegnam się z Wami :) jak wiecie, dostałem wylot i banicje wszędzie i Moja pyszna przyjaciółka Zebra pisze to za Mnie, za co jej serdecznie dziękuję. Chciałbym Wam podziękować za wszystkie akcje SAPD, za wszystkie raporty, za wspaniałą atmosferę. Pamiętajcie, doceniajcie to, co robią RConi, gdyż dużo wkładają w ten serwer. Dziękuję Wam wszystkim. A szczególne pozdrowienia dla uBitka, Lunatica, NeXa, XQwarda, Rodowitego, Oxy, Lukosa, Coli, Zebry, Rutka, Izoruxa, Krula, Diabelka, Marka, Kubsona, Limita, Rudego, Damiana i wszystkich tych co byli ze Mną. Wesołych świąt kochani. A Ty ZbyK tego nie usuwaj, a Verki nie rób tego co robisz teraz, naprawdę. Jeszcze raz wesołych oraz pijanego sylwestra! Ciał. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin