Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Nowe cygany


XQward
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko jesd Spoko, ale ja bym dodał jeszcze kilkanaście pojazdów z unikatowymi silnikami (np. 1.3, 1.5, 1.7) a poza tym  kest wszystkow najlepszym porządku 

Albo dodać kilka takich pojazdów z takimi silnikami i zrobić licytację.

Ps: Najbardziej to mi sie podoba że to jest super rozwiazanie dla tych osób początkowych co musiały jeździć mananą czy perenialem, teraz do 30k kupią naprawdę porządną maszynę. 

Pozdrawiam ManiekPL 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, BOCHA. napisał:

Fajnie że powstał nowy cygan i ceny są w nim normalne, ale znając graczy kupią znowu po 10-15 perków, 20 manan itp., a następnie wszystko to wystawią na giełdzie 2x drożej 

To zrobic tego gorszego Cygana blisko respa SF, tam gdzie kiedyś był salon z motorami i autami terenowymi fajny pojemny parking blisko sprawnu :). Sądzę że gracze będą zainteresowani ikoną autka i pójdą sprawdzić co się tam znajduje w ten sposób może ukrucimy Mirkow handlarzy xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Awake* napisał:

Wszystko ladnie, troche bobcat jest przeceniony ale to przez fantastyczna podmianke Delty. Oby tak dalej.

Tak jak @Orbit pisze, bobcata robiłem ja, tak samo premiera. Polecam zapoznać się z aktualizacjami na serwerze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin