Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Odejście - Alanek^^


Alvnek^^
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to co... Pora i na mnie heh... Najlepiej puścić to sb i czytać moje '' kazanie '' 

A więc tak, żegnam się z wami jak i z serwerem, można powiedzieć że wypaliłem się już, gra mi nie sprawia takiej frajdy jak 1,5 roku temu...Poznalem wiele wspaniałych osób które trzymały ze mną...Jak i tych co ciągle robili mi pod górkę dla nich środkowy paluszek :) A więc tak 

@Rain191 Jesteś za*******m człowiekiem, można z tobą na luzie posmieszkowac, pogadać itp.. Rozwijaj się dalej na tym Youtubie, i nie umieraj po banie na te streamy :) kontakt jest 

@.MateuszDafGames. za******y człowiek z TSA, nasze nurkowania Taxą, jak i tłuste poślady hah, rozwijaj się dalej we Frakcji i życzę Ci jak najwięcej awansow :)

@erykowski900 Aka Cejotowski, żegnam cię mordeczko, robiłeś w uj minut na służbie, co się ceni :), życzę dalszych osiągnięć we Frakcji jak i na serwie

@RasTi Rasti Rasti, ty jutuperze mój, powodzenia na serwerze jak i na Youtubie :)

@PUTEK* Odwalanko, prowo SAPD, służba w TSA itp, nie odwalaj tak mordo tym Patriotem bo wreszcie wkurzą się i dostaniesz prawko na 30 dni

@SZYBKI*2115 Mordunia moja kochana, też nie odwalaj tak tym Banshee bo się też wkurzą i dadzą prawko na 30 dni

@s383k@s383k fajnie się gadało na mumblu z resztą ekipy, duże Elo i powodzenia życzę we Frakcji jak i na serwerze

@pawlowski Ziomeczek z ORG już byłej org niestety :), przewiozles mi masę aut na lawetce za co ci dziękuję bardzo :)

@Purmur, @KiLLYouDeaD, @KeXo, @Hejlo Dziękuję za danie mi szansy w TSA, niestety wyszło jak wyszło i napisałem odejście :)

@Vesp3r Zdawales mi egzaminy jeszcze jak w SAMDach byłem, no niestety nie udało się :/ Może jak kiedyś wrócę to spróbuję swoich sił jeszcze raz 

@Pitu.., @NightMare* Daliście mi szansę w SAMDach, niestety zmarnowałem ją nie zdając egzaminów 

@FokaBezOka Lubiłem cię i dalej cię lubię, no niestety wyszło jak wyszło poklocilismy się przez głupiego mumbla i nie wchodzenie na kanały ekipy no trudno :)

@Garnek., @Drosiu Daliście mi szansę w biznesie, oczywiście będę w nich uczęszczał i wchodził na serwer wtedy kiedy będzie trzeba :)

@Jxliaa.kj Chcialas mi pomóc w zdaniu Egz.. No ale wyszło jak wyszło, dzięki za zaangażowanie :)

Ale teraz strzeliłem no.. @KRISU. Mordeczka moja, nasze białe interesy na Serwereku były(nie chciałeś czarnych to masz białe) ten bullecik heh 

Mam nadzieję że nikogo nie pominąłem jeśli tak to z góry przepraszam, jeszcze raz dla tych co mi tylko robili pod górkę i chcieli mnie udup** to środkowy palec na drogę :)

                                              S4 - Alanek^^

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin