Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Oficjalne odejscie z Serwera MTA 4Life by ULTIY


FockeWulf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Data rozpoczęcia gry 1.08.2017
Data zakończenia gry 2.04.2818
Witam was drodzy gracze Serwera 4Life a za razem żegnam,spotykamy się tu w smutnej chwili z dniem dzisiejszym kończę swoją ponad 9 miesięczną przygodę z tym wspaniałym Serwerem.
Dlaczego podejmuje takie kroki napisałem pozegnanie na 3 tygodnie ale po głębszym przemysleniu odchodzę na stałe,Kara na Frakcje coraz bardziej nudząca rozgywka oraz zbliżająca się praca .
Dziękuje za wspaniała rozgrywe.
Zacznę od Całej Administracji robicie dobrą robotę oraz Aktualizacje ktore wspierają serwer Tak dalej ! ;)
 
@Pitu.... Nie myslałem ze będę to pisał ale to jest ten moment. Dziąki za ten czas spędzony my trzymalismy się razem od samego początku jak tu dołączylismy Wspaniała z Ciebie osoba i  wybitny Support ! <3
@Pan_Rulon Dziąkuje Magullon za przygarnięcie mnie do Ekipy Znicz jestescie zajebistą organizacją POLECAM ! I sorka ale to jest ten moment gdzie życie jest ważniejsze od Gier :)
@Axel_ManningOj Ty dbałes mi o Edytkę i Edytkę Zabrać chyba muszę dzięki za organizację Naprawdę za******a osoba jestes <3
@Kacperix3 Kacperek dobry z Ciebie gosciu i cichy :D Kontakt jest !
@KAMIL720 No Panie Kamilu ... nie wiem co napisać nawet ! Jak każdy z Ekipy Znicz super gosc!
@Niuniek Dzięki Panie Profesorku ex Dyrku za przyjęcie do ASAMD ! Zaszczyt był z tobą służyć! Powodzenia w życiu !
@VEENQNo co Piotrek fajnie było ale się skończyło :D Dzięki za gierke kontakcik mamy ;)
@MrZatrzymany No Bartecki siema siema kurde żegnam Cię niestety Dzięki za super gierke w MTA CS te CHEATOWANIE you know ! Kontakt Mamy !
@Jxliaa.kjDobra kobita odwala ale młode wyszalec sie trzeba ;p Dziękuję za gre za SAMD ! Powodzenia Ci Życzę ;)
@matthew*999 Najlepsza morda z Akademii jestes super osobą ! Kontakt mamy nie opuszczaj SAMD !!!!
@Dzikuseqq To samo co u kolegi wyżej napisałem super Akademia i służba SAMD wyszło jak wyszło życie ;c
@BOCHA.oj Szopie szopie najlepsza Akademia jaka mogla być spoko z Ciebie osoba Wesoło łołłoł :D Powodzenia kontakt na Grupce mamy ziooom !
@TheMistrzuPLMarcel marcel no co ja mogę o tobie napisać Pozytywna osoba dzięki Tobie też za Rozgrywkę kontakt na Grupie mamy Powodzenia ! :P
@HeadShot. Dawid nie nawal w tym SAPD ... A tak to super osoba jestes kontakt wiesz jest grupa czeka :D
@Vesp3r Tobie też dziękuję za gre powodzenia na nowym stanowistu oraz Dobry z Ciebie support jest !
@Hector No dzieki Hektol za gre :D
@Alanek^^No fajna morda długo nie zaznajomilismy się ale może kto wie :D Powodzenia wiem że ty też jużnie grasz .
@Spartakus Powodzenia Mejnie Yasuoo !
@OrbitSuper Auuudycje mordko dzięki Ci za gierke !!!
@Keisaj*i No Jasko nadszedł ten czas powodzenia w SAFD jak i w życiu prwatnym
@s1xxuNajwiększy odwalaczu koniec pewnej epoko Pjoter powodzonka w lidze legendzie :D kontakt jest .
@ReBelle Werka dobra Superterka ;3 Dzięki też Tobe za gre za Tego MUTA you know :D Powodzenia w życiu jak i na Serwerku ;)
@NightMare*Rozjebunda dzięki za gre :)
@hoopak Wspaniały RCON dziąki tobie też za grę i sorka za tą Aferę korupcyjną w SAMD nawaliłem wiem dzie Powodzenia !!!
 
Organizacji EKIPA ZNICZ bardzo dziękuję za te miło spędzone chwile podczas mej gry na Serwerze Super goście nie zapomnę o WAS Autka macie kontakt mamy P.s Nie wywalajcie mnie z grupy :D
 
Jesli kogos nie wymieniłem (A mogłem to sorka za dużo os a mysli uciekają :D)
 
 
Veni, vidi, vici ( „Przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem”)
 
 
Pozdrawiam ciepło i Serdecznie były Gracz ULTIY <3 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin