Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Oficjalne odejście z serwera - Do ZOBACZENIA - Pitu..


Pi.....
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Image by FlamingText.com

Siema, jak zdążyliście zauważyć co raz rzadziej wchodzę na serwer, jednak postanowiłem zrobić sobie dłuższą przerwę. Wymienię tutaj parę osób :

- @hoopak - Dzięki za pomoc na supporcie,liderze frakcji SAMD oraz za wszelką pomoc na serwerze,powodzenia ! B)

- @XQward @Bolek. @ZbyK.gg @DeltaRon - Dziękuje wam za danie mi szansy na supporcie,jesteście świetną ekipą,rozwijajcie jeszcze serwer ! B)

- @Hector , @ReBelle , @Borek , @Limitless , @Nukill.wd, @RickSanchez, @Pan_Rulon , @Skipciu , @Rycha. , @SzyszeK, @TheKruzii , @TheTomson, @ciacho191, @Grabsio311, @Fantus, @Greyna.gg, @DareK., @PVK., @Wujcio_BS, @Answer , @Sosna @Cichyy @Drosiu @achiless90 @AdiK. @FoCuS* @JeriD @MajsterPan @NightMare* @RasTi @Arturek* @Kasztan* @Silny @Vesp3r @Lukasz1393 -  Najlepsza i zgrana ekipa serwera 4 life ! Do zobaczenia oraz powodzenia ! B)

 

Image by FlamingText.com

To w tej frakcji wszystko się zaczęło to w niej poznałem świetnych ludzi, oraz osoby które dały mi szansę,abym został ratownikiem medycznym.

Nie spodziewałem się,że kiedyś mógłbym dostać tu lidera,a jednak tak się stało,dziękuję za zaufanie !

- @Niuniek, @VEENQ , @MrZatrzymany, @s1xxu , @Pixel., @matthew*, @Spartakus @Soczek_Martyniuk @Magani. @Nexan @Bialy321 @Dudziak  @_DuDuS_ @Jonnsi  @krampsi123 @4Ever*999 @Rother @JoAndrzej @andegawen @Davio* @kamilwoj333 -  Dzięki panowie,że mogłem was poznać oraz Ciebie @Jxliaa.kj ! Trzymajcie się ! 

 

Image by FlamingText.com

W tej frakcji nigdy nie byłem jednak poznałem wiele świetnych osób :

@CysieX @DreeY @Mikixdd @dv.exe @Kacperix3 @Orbit @NewKamilShow @Oshei*998 @michalx7*[998] @Griski67 @Iguana @Wixer @Mr_HARRY oraz inni - Cieszę się,że was mogłem poznać,trzymajcie i życzę powodzenia na serwerze jak i w życiu prywatnym! Śmieszki ! ;D 

Image by FlamingText.com

To była moja ostania frakcja...daleko w niej nie zaszedłem,ale mimo to chciałbym podziękować paru osobą :

@BuleczkaA @Avillen.kj @ChlebekK @Wiesi3k. @BregoN. @Mirek_*981 @Bojar.  @Marhew @AcoreQ @TheElvis @K1CP3R @Leaner999 @DaxRell @KING3RS oraz inni -  Dzięki,że was poznałem,a zarazem przepraszam zarząd,że zmarnowałem swoją szansę :( Trzymajcie się mordeczki !

 

 

Image by FlamingText.com

W tej frakcji nigdy nie byłem,ale jednak parę osób poznałem,czas na ich wymienienie :

- @SandPower @Baker @KubsoN*997 @CampeQ*997 @ELDOKSON @GyCeK @Garnek. @Danboss.cj @Mateo_202 @Syriusz* @Lewanek* @StiCo @zwyrtek @Guziczkos @neksi @Buraczek @SkokNaBunge @GrizLYY  @Props  @MajSterTHC, @TheMistrzuPL oraz inni - Cieszę się,że was mogłem poznać,trzymajcie i życzę powodzenia na serwerze jak i w życiu prywatnym!

 

Image by FlamingText.com

W tej frakcji miałem zaszczyt być,tutaj również poznałem parę nowych osób,czas na ich wymienienie :

- @KiLLYouDeaD @Hejlo @MisticK @KeXo @DJBOOMBA @cycu69 @.MateuszDafGames. - Cieszę się,że was mogłem poznać,trzymajcie i życzę powodzenia na serwerze jak i w życiu prywatnym!

 

Tych osób jest dużo,dużo więcej,jednak nie wszystkich idzie tak łatwo wymienić,trzymajcie się do ZOBACZENIA !

 

Image by FlamingText.com

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin