Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

@lock


Donazek2006wolny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podaj mi jeden powód dlaczego twierdzisz że zawyzam cenę? Moim zdaniem to jest mój budynek więc ja ustalam cenę, pracowałem w nim ponad miesiąc wiem w jakim czasie się zwraca ta inwestycja. Tak wiem że każdy wchodzi i narzeka bo chce kupić jak najtaniej, wychowałem się na serwerze sprzedając auta i nie raz było tak że ludzi piszą że dana cena jest za wysoka nie jest tyle warte a przychodzi dzień i klient który zna prawdziwa wartość danego przedmiotu i go kupuje. I dopóki nie dostanę jasnej informacji od administracji że cena jest przesadzone to jej nie zmienię 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MrRoks napisał:

Podaj mi jeden powód dlaczego twierdzisz że zawyzam cenę? Moim zdaniem to jest mój budynek więc ja ustalam cenę, pracowałem w nim ponad miesiąc wiem w jakim czasie się zwraca ta inwestycja. Tak wiem że każdy wchodzi i narzeka bo chce kupić jak najtaniej, wychowałem się na serwerze sprzedając auta i nie raz było tak że ludzi piszą że dana cena jest za wysoka nie jest tyle warte a przychodzi dzień i klient który zna prawdziwa wartość danego przedmiotu i go kupuje. I dopóki nie dostanę jasnej informacji od administracji że cena jest przesadzone to jej nie zmienię 

Haloo, 220k i biorę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin