Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pożegnanie ~by Dudziak


Dudziak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, ostatnio mam problemy z MTA, a mianowicie przy uruchomianiu występuje błąd wczytywania modelu "Premier Police", nie podmieniałem go, ani nic. Nie wiem czym to jest spowodowane oraz jak to naprawić, zrobiłem reinstala GTA i MTA, usuwałem pliki, pobieralem pliki z internetu i dalej nic. Męczyłem się z tym około 11h i dałem spokój. Jak będę miał kiedyś czas i pomysł to spróbuje jeszcze coś porobić, ale na razie jest to koniec z GTA:SA.

(Reebota nie mam zamiaru robić)

 

Kilka osób:

 

@andegawen - Znam Cię najdłużej, pomodzenia w SAMD'ach i dzięki za wszystko. :D

@Pitu.. - To ty dałeś mi pierwszą szansę w jakiejkolwiek i jedynej frakcji. Powodzenia i bądź znowu Dyrektorem !

@Pawcio^.^ - Dzięki za trochę odwalania, pościgów itd., ty dobrze wiesz co robiliśmy. Opiekujcie się moim Mydłem razem z @Dawidek*. Bay :(

@Vesp3r @Bialy321 @4luso @Adrian... @Pixel. @Jonnsi.999 i jeszcze pewnie ktoś - Myślę, że kiedyś (jak wrócę) przydało by się pogodzić, bo tak lipa ciągle sobie docinać. Sorka :( 

@Borek - Przykro mi, ale już raczej kar mi nie dasz. :) Trzymaj się !

 

 

I wiele, wiele, wiele innych osób, ale już nie będę tak każdego wypisywał. Po prostu dziękuje i przepraszam tych co trzeba ! :(

**Żegnajcie !!! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, .::SZYBKI::. napisał:

Wracaj szybko!;(

 

34 minuty temu, Pawcio^.^ napisał:

Wróć jeszcze :C

Jak będę miał czas, chęci i pomysł i uda mi się naprawić to wrócę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin