Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Odchodzę z serwera ;/


kamiloneforts
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak już pewnie widzicie odchodzę z serwera. Wiem że dużo osób mnie nie lubiło na 4life, ponieważ moje zachowanie było czasami dziecinne   itp ale postanowiłem się pożegnać bo tak jak już pewnie niektórzy z was wiedzą mam bana na 999dni :/. Spędziłem na 4life dobre 400/h jak nie więcej czasu i poznałem naprawdę kilkanaście fajnych osób, we Frakcji TSA, jak i poza frakcją. 

Może jeszcze kiedyś wrócę na 4life za te 2-3 lata kiedy będę już miał już UB a może i wcześniej jak uda mi się dostać wcześniej UB w co wątpię. Nie będę tutaj się rozpisywał bo i tak wiem że wiele osób mnie nie lubi i pisanie tego nie ma trochę sensu ale mam chwilę czasu to napisałem takie, króciutkie pożegnanie.

Elo :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin