Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Modernizacja pracy Śmieciarka !!!


TheViteq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!! mam  propozycję dotyczące obecnej na serwerze od bardzo dawna pracy (Śmieciarki) 

1. Poprawienie zarobków | Obecnie na serwerze za 1% wypełnienia śmieciarki dostajemy od 1,68 PLN do 2,46 PLN  . Na pierwszy rzut oka to wydaje się dużo , lecz jak później przedstawię wam dalsze wady nie będzie tak kolorowo .

2. Vmax śmieciarki | Obecny vmax smieciarki to 60km/h jest okropnie wolna , ale to jeszcze nic na wstecznym śmieciarka potrafi wyciągnąć całe 10km/h . Jest to jakiś absurd .

3. Oddawanie śmieci | My jako doświadczeni gracze wiemy ze majac 100 % pojemności śmieciarki jedziemy rozładować ją w punkcie W na mapie , lecz początkujący gracze kompletnie się gubią bo nie jest to dobrze wytłumaczone ani zaznaczone na mapie , że wyładować smieci należy we wcześniej wymienionym punkcie W . 

 

Moje propozycje !!!

1 . Zwiększyć Vmax Śmieciarki do 80 km/h | na wstecznym 25 km/h

2. Zwiększyć zarobki TUTAJ UWAGA !!! PILNE | Jeżdżąc 17 min śmieciarką uzupełniłem ją do 114% a moje wynagrodzenie wynosiło ....... 316 pln posiadając premium + 

3. Kiedy uzupełnimy śmieciarkę do 100% powinien wyświetlić nam się na mapie punkt gdzie mam rozładować smieci , a nie kolejny blip do którego jeśli podjedziemy wyświetli nam się komunikat że mamy full śmieciary i mamy ją rozładować heheeh .... A większość graczy nie wie że rozładunek jest oznaczony punktem W na mapie .

4 (opcjonalne) Umieścić śmieciarki jeszcze w LS bo tam ich nie ma :( oczywiście po zwiększeniu na nich zarobków !!! bo inaczej nikogo tam nie zobaczymy .

 

Coś ode mnie : Śmieciarki to bardzo przyjemna praca jeździsz po prostu z punktu do punktu w spokoju sobie uzupełniając kontener . ALE BARDZO BARDZO NISKIE ZAROBKI I OKROPNIE WOLNA ŚMIECIARKA ZNIECHĘCAJĄ DO PRACOWANIA TAM !!!! 

 

Dziękuję za wysłuchanie mnie :P  Swoje propozycje podawajcie w komentarzach !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin