Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Sprzedam SuperGT z fajnym tune


dawidxek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Super GT
ID: 32701
Pojemność silnika: 1.8
Przebieg pojazdu: 716km
Dodatki: UP1, UP2, UP3, Podświetlenie licznika, Wykrywacz fotoradarów, CB radio, Ogranicznik, malowane felgi, dodatkowy kluczyk i to chyba wszystko, możliwe że o czymś zapomniałem :/
Cena: 350k
Coś od siebie: Fajne, ładne i szybkie auto wyższej klasy. Kolory i felgi w aucie bardzo fajnie do siebie pasują ;]
SS’y: Auto stoi na giełdzie w Linden Station LV. Kto chce je dokładnie obejrzeć, serdecznie zapraszam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model: Buffalo
ID: 23084
Pojemność silnika:1.8 [ elektryk ]
Przebieg pojazdu:8372km
Dodatki: UP1, Podswietlany licznik, malowane felgi, 4x Kluczyki dodatkowe!

Cena: 
Coś od siebie: auto jedzie maksymalnie 215km/h
SS’y:   https://imgur.com/a/oDYKyO2 

I jakaś tam doplata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, .::SZYBKI::. napisał:

Model: Buffalo
ID: 23084
Pojemność silnika:1.8 [ elektryk ]
Przebieg pojazdu:8372km
Dodatki: UP1, Podswietlany licznik, malowane felgi, 4x Kluczyki dodatkowe!

Cena: 
Coś od siebie: auto jedzie maksymalnie 215km/h
SS’y:   https://imgur.com/a/oDYKyO2 

I jakaś tam doplata.

Fajne autko, ale niestety nie takiego szukam :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, .::SZYBKI::. napisał:

280k?

210k czysty + UP1 (50k) + UP2 (30k) + UP3 (30k) + Podświetlenie licznika (15k) + Wykrywacz fotoradarów (5,5k) + Ogranicznik (2,2k) + CB radio (1,6k) + Moje felgi (4,5k) + Pomalowanie felg (5k) + dodatkowy kluczyk (15k) = 368,8k

Dlatego za 280k tego nie sprzedam, a cena i tak jest obniżona... Najmniej za 335k mogę go sprzedać ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, 1337dawidxek napisał:

210k czysty + UP1 (50k) + UP2 (30k) + UP3 (30k) + Podświetlenie licznika (15k) + Wykrywacz fotoradarów (5,5k) + Ogranicznik (2,2k) + CB radio (1,6k) + Moje felgi (4,5k) + Pomalowanie felg (5k) + dodatkowy kluczyk (15k) = 368,8k

Dlatego za 280k tego nie sprzedam, a cena i tak jest obniżona... Najmniej za 335k mogę go sprzedać ;]

Liczy się cena demontu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin